EXPERT TRADERS ACADEMY

הוקמה על חזון פשוט

להכשיר סוחרים לעולם האמיתי בשוק ההון.

מה הרקע?

כאדם שנכווה מלימוד כללי על המסחר בשוק, הבנתי, לאחר חקירת עומק, שלרוב האנשים המופסדים בשוק אין ידע אמיתי ומעמיק בתחום.

סיבות לכישלונות הרבים בתחום:

הידע שמועבר במכללות ובקרב "מנטורים" שונים בשוק הוא ידע חלקי הכולל: רק טכני מיושן היות והשוק עבר לשליטת מחשבי האלגו, רק פונדמנטלי שיטחי ביותר ללא שום ירידה לעומק החדשות וניתוחן מבחינה תמחורית ובנוסף לכל, אף אחד לא באמת מלמד להתמודד עם הבעיות מנטליות בתחום, פחדים מהפסדים ומכסף בכלל.

 

הסבר על הפתרון שאנו מספקים ומלמדים:

להאיץ מ 0 ל 100 ב 3 שניות זה ניתן רק באם אתה מכונה ולא עוסק באנשים ולכן בנינו את ההכשרה שלנו (ולא קורס, הכשרה מלשון להכשיר את הסוחר לחיי המסחר האמיתיים) בשלבים:

ידעי מקיף שמשלב בתוכו ידע טכני עמוק ומשולב כלים עם ניתוח עומק פונדמנטלי.


ההכשרה הטכנית למעשה משלבת מס' אלמנטים ועושה אינטגרציה בין מס' כלים עד למצב שהם "מדברים" בשפה זהה ונותנים לנו, הסוחרים, טריגרים ברורים באחוזי הצלחה גבוהים לכניסה וליציאה כאחד.

השיטה בעצם רוכבת של השחקנים הבולטים בשוק (מוסדיים ואלגו ועוד) כך שאנו מנצלים אותם במקום שהם ינצלו אותנו.

השיטה ממש נכנסת לעומק קו המחשבה של המוסדיים, המשקיעים, שחקני הסווינג וגם משלבת בתוכה את מרכיבי מכונות האלגו, לאחר שמחקר שביצענו ולכן התוצאות שלנו שונות לחלוטין מהנוף הרגיל והמקובל בתחום.

השפה בעצם עוסקת בשילוב בין סיגנלים ראשיים ומשניים יחד עם מחזורים ותצורות ונתוני מוסדיים, אחוז שורטיסטים במניה ושחקנים טכניים שונים שיכנסו איתנו או ירצו לממש במחירים מסוימים במניה, כל זה בשילוב ניתוח פונדמנטלי עמוק.

ניתן לומר שההכשרה בונה לסוחר אינטגרציה מבוססת וודאות סטטיסטית משופרת מאוד ביחס לקיים בשוק, יחד עם רעיונות מסחר ומחשבה על השחקנים השונים בשוק כך שיתנו לנו כיוון שונה במניה וימנעו מאיתנו קבעון מחשבתי שהוא מסוכן מאוד במסחר.

התוצאות מדברות בעד עצמן!!!

היחידים שמציגים תוצאות מוכחות בשוק ההון

ההכשרה, ע"פ הכללים המחמירים שלה, תפסול כל מה שלא יעשה, ככל הנראה, תנועה רצינית ואיכותית בתוך היום, ע"פ הידע והניסיון הרב שלנו במניות מסוג זה.

ההכשרה אינה עוסקת במניות מסוג מסויים בלבד אלא במניות בועה, בפן החיובי של המושג.

מניות בועה אלו מניות בכל רמות המחיר, בזמן ספציפי ומוגדר, כך שהסוחר לעולם אינו מוגבל והאפשרויות לשני הכיוונים קיימות תמיד.

תנאים למניות בועה:

כל זמן שיש שילוב בין חדשות עדכניות (עד 48 שעות) ובין תצורה טכנית ונתונים צולבים נוספים עם מחזור ראוי וגרף נקי מחורים וללא "רכבות הרים"/גרף מלוכלך, כך לסוחר יש עדיפות ביום כזה במניה הספציפית, וכל מה שנשאר לסוחר הוא לרכב על הגל עם התנועה הבולטת או לחכות בסבלנות לתנועה ההופכית, לאחר הבנת כלל ה"השחקנים" במניה, תמחור מקצועי וביצוע פעולה הפוכה ע"פ הכלים השלובים שלנו.

צפו בשיעור לדוגמא שמסביר את הנושא בדוגמא מהשטח.


בנוסף, היות ואנו מאמינים גדולים בכח הקהילה,

אנו מפעילים צוות סקירות זהב שמתכנס מידי בוקר ועושה עבודת קודש למען כל הקהילה.

הצוות, לאחר סיעור מוחות, בוחר את המניות ומסנן את הלא ראויות, תחת הכללים הנוקשים שלנו וכל זאת יחד עם האנליסט ומנטור הקהילה, שלום חייט.

הסקירות הללו הפכו להיות אבני הדרך לכל הקהילה שלנו ושמם יצא לרחוק עם תוצאות מוכחות של 85-95% פגיעה ובדיוקים של סנטים.

צפו בתוצאות לדוגמא:

בהצטרפות לתוכנית הכשרת הדגל ולמסלול הליווי שלנו, אתם מצטרפים לקהילת המסחר המקצועית שלנו ולמעשה 80% מהעבודה כבר מבוצעת עבורכם מידי יום (למעט חגים ושישי) וכל זאת גם עם ליווי בזמן אמת והעלאת הכוונות ואזהרות בזמן אמת לקהילה מהמנטור שלנו, שלום חייט או מכל תלמיד מוביל בקהילה וכל זאת ע"פ כללי החוק בארץ.

אנו למעשה מספקים תוכנית ליווי מלאה ומקיפה מכל היבט לסוחר המקצועי.

ניתוח טכני עמוק ומשולב כלים, ניתוח פונדמנטלי תמחורי, מנטליות המתאימה למקצוע הזה, משוב מלא לכל עסקה שהתלמיד מעלה וכן מעבר על יומן המסחר של התלמיד, לאחר תקופת מסחר מוכחת, ע"מ לזהות חוזקות ולתחזק אותן ולשפר חולשות קיימות עד שהתלמיד עולה על דרך המלך.

זו קהילה נוקשה במקצועיות שלה ובמשמעת שלה, אך מחבקת ואוהבת ולכן הביקורת היא עניינית ומקצועית ונועדה להרים את התלמיד, לאחר ששיקפנו לו את האמת כמו מראה.

בשורה התחתונה אנו קהילה שהולכת לאור המשפט:

"עזבו סיפורים, חפשו תוצאות"

ואת התוצאות אנו מספקים בשפע!!!


 

לקבלת הסקירות באם אינכם תלמידים, ניתן ע"י הצטרפות לקהילת "סקירות הזהב שלנו"