הטרפת בארה"ב בנוגע להשבעה/אי השבעה של ביידן


האמת שאני אוסף חומרים ומצליב מידע עם מס' מקורות וגם הצטרפה אליי אוספת מידע, שאיה מהתחום שלנו, שפשוט מעבירה אליי מידע בשוטף ועוד חבר טוב שגם הוא עוזר ושולח לי מידע מאתרים שאני לא נמצא בהם בשוטף וכמובן מקורות המידע שלי שאני קורא בשוטף, לאחרונה, מאז נושא הבחירות בארה"ב, שמאוד מעסיקה אותי לאחרונה עם כל פרשת הזיופים שם ולא סתם לאחרונה אני משתף אתכם, לדעתי באומץ רב, ללא חשש ופילטרים כי לכל הדברים יש קשר לתחום שלנו, לבורסת ארה"ב.


בפתח דבריי, הפעם, לאחר לא מעט מחשבה כיצד להעביר לכם המון מידע שבחלקו גם נשמע לא שיגרתי ואולי גם קונספירטיבי לפעמים (מי שיקרא עד הסוף וגם את המידע הנוסף בתגובות בפוסט בפייסבוק- יבין שהכל מדוייק), אך היות וצפיתי קדימה מה הולך להיות, לא סתם התחלתי עוד שבועות קודם לתת לכם לינקים למקורות והצפתי דברים שמעולם לא דווחו בתקשורת המיין סטרים והדברים הוכחו כנכונים ולכן אפתח הפעם במס' משפטים מהתורה, לתת לכם מעט אפשרות לפתוח את העיניים/הדעת/עוד זווית שכדאי לשמוע גם באם לבסוף (אולי) הכל יהיה לא נכון (למרות שעד כה הכל התגלה כנכון מאוד אפילו).

אז ככה

אפתח דווקא בסיפור מפרשת השבוע, של שבוע שעבר, שבה משה בא בטענות לבורא בדבר סבל בני ישראל מאז הוא ואחיו, אהרון, הודיעו לבני ישראל שהם הולכים להיגאל- "וַיָּ֧שׇׁב מֹשֶׁ֛ה אֶל־יְהֹוָ֖ה וַיֹּאמַ֑ר אֲדֹנָ֗י לָמָ֤ה הֲרֵעֹ֙תָה֙ לָעָ֣ם הַזֶּ֔ה לָ֥מָּה זֶּ֖ה שְׁלַחְתָּֽנִי׃ 

וּמֵאָ֞ז בָּ֤אתִי אֶל־פַּרְעֹה֙ לְדַבֵּ֣ר בִּשְׁמֶ֔ךָ הֵרַ֖ע לָעָ֣ם הַזֶּ֑ה וְהַצֵּ֥ל לֹא־הִצַּ֖לְתָּ אֶת־עַמֶּֽךָ" - עד כאן תלונת משה לבורא.

הבורא משיב לו ע"פ הפירושים: "חבל על דעבדין ולא משתכחין" - הרהרת על מידותיי, "עתה תראה" ואז הבורא נותן למשה סדרת הבטחות ועוד קודם, וזה החלק הקשור אלינו, סדרת סיפורים על האבות שכל מה שנאמר להם, הם לעולם לא ערערו אחר הבורא למרות שלהם הוא לא נגלה בשם המלא שלו והגבוה יותר שלו, כי כלפיהם, הוא היה עדיין יחסי למשה, בגדר נסתר והם לא הרהרו! ולבסוף הכל התקיים וכידוע גם בנושא ההבטחות למשה- כלומר הבורא מביא למשה סדרת "הצלחות" בהבטחות שלו כהוכחה על תרעומת משה כלפיו - תבינו בהמשך מדוע הכנסתי את הסיפור הזה כאן.

עוד נקודה חשובה ומקדימה- על הקדמת תקופת הגאולה נאמר: "אז היינו כחולמים" כלומר שבתקופה המקדימה לגאולה הכל יראה לנו בגדר חלום, מצד אחד לא אפשרי, כי רק בחלום הכל אפשרי ומצד שני אנחנו צופים ב"מחזה" שהוא חלום וגם לא מתעוררים ממנו למרות שהכל נראה הזוי בחלום.

עוד נקודה לשים לנו מול העיניים, קודם לכל מה שאכתוב כאן:

תזכרו שנח (כן נח מתקופת המבול) נחשב לקונספירטור, עד שהגיע המבול!!! (הוא זעק שנים שיבוא מבול ובנה ספינת ענק שכולם חשבו שהוא הזוי, את ההמשך אתם מכירים...)

ודבר אחרון, מההיסטוריה הלא רחוקה מאיתנו, לצערנו, שלוש שנים מסיום מלחמת העולם השנייה, יצאו תמונות ממחנות ההשמדה בגרמניה, אבל אף אחד בעולם לא האמין שזה אפשרי להגיע לרמת שפל כזו ולהרוג בצורה שיטתית אנשים, חפים מפשע, בתאי גזים ומחנות השמדה ולכן העולם לא עשה מאומה בנושא למרות שהמידע היה בחוץ! רק עם שיחרור הרוסים כשפרצו לגרמניה והגיעו למחנות ההשמדה הכל התגלה כאמיתי.


למה כל ההקדמה הזו? -(אני גם אקדים ואומר שהפעם הדברים כאן יראו כלא מסודרים בסדר כרונולוגי שאני רגיל להביא לכם, אבל היות ויש קשר בין סיפור לסיפור העדפתי להביא את ההקשר במיידי ולא לחכות להמשך)

1. מי שסומך עליי ומכיר את הסקירות שלי ב 3-4 שנים האחרונות מכיר את המחקר המקדים, את יכולת ניתוח המידע ואת יכולת הקריאה בין השורות ולא רק את הדברים הפשוטים מעל פני השטח, ולבסוף את הדיוקים והפגיעות בכל התחזיות שלי, עד כה, במשך 3-4 שנים שאני מוציא את הסקירות הללו ולכן מי שחושב שאני נאיבי/עוסק בקונספירציות/לא מכיר אותי או את ניתוחיי בעבר, אני מציע לו לעבור לדף אחר ולא לקרוא!! 

מי שמכיר ועדיין חושב שאני נאיבי והפכתי לנשאב לתיאוריות קונספירציה- מוזמן לקרוא שוב את הפתיח שלי ולהבין את המסר אליו : חבל על עבדין דלא משתכחין" - ודי למבין!


2. אנחנו נמצאים בתקופה של פייק ענק, רב הנסתר על הגלוי לטוב ולרע, תלוי רק מי עושה בזה שימוש ולאיזו מטרה, אבל בהחלט תקופה שבה קשה להאמין גם לעיניים!

3. מצד אחד יש לנו המון מידע זמין לכל ומצד שני ברובו (יש אומרים 90%) הוא פייק! או דיסאינפורמציה מכוונת! והנשיא טראמפ, יותר מכל מנהיג בעולם, חשף זאת פעם אחר פעם ולא חשש לומר זאת לתקשורת בפנים, בצורה הכי ישירה ובוטה (לא סתם היה לאוייביו בתקשורת ודרך שונאיו בממשל, היה נח לצייר אותו כמטורף, מסית, לא שפוי ואף מסוכן לאומה האמריקאית ולעולם כולו ולכן מהרו גם לעשות לו את ההדחה הראשונה - התירוץ היה פרשת "היותו סוכן של פוטין"- או בדבריו "רוסיה, רוסיה רוסיה" ממש מיומו הראשון כנשיא ועוד קודם במירוץ שלו לנשיאות.

לכן כמחקר, קודם יש לבדוק אחר האיש, האם הוא "מחובר" למציאות שלנו או שמא התקשורת ומתנגדיו "תפרו לו תיק" מחשש לאינטרסים שלהם (תזכרו את אומנות הנדסת התודעה שאנו נמצאים בה כבר מס' רב של שנים)

לכן בניתי לכם ממש בקצרה (כל אחד מוזמן לבדוק את דברי כאן) תזכורות מפי הבטחותיו של טראמפ ובואו נבדוק האם האדם מטורף או אמין ביותר וכל מה שקורה לאחרונה נגדו זה השקר הכי גדול בעולם.

אני רק אזכיר לוותיקים כאן את מלחמת הסחר וכל הציוצים של טראמפ (כשעוד "התירו" לו לצייץ ברשת) - כשכולם טענו: השיחות לא מתקדמות ויש נתק (עזבו גם את זה שכולם התרעמו ולא האמינו שהוא הולך למלחמת סחר נגד סין כשכל קודמיו נמנעו או חששו להתעסק עם הסינים וגם עם צפון קוריאה שזה עוד הישג שלו) טראמפ היה מצייץ: שהשיחות מתקדמות יפה ויש פגישה בקרוב בין בכירים וזה תמיד היה נראה לנו הזוי, כיצד הסינים מדווחים על נתק, התקשורת מדווחת על נתק והנשיא מצייץ: השיחות מתקדמות נהדר ובקרוב צוותים נוסעים לשם וח"כ הסינים מגיעים לארה"ב ותמיד רק הוא צדק נגד כל הפייק שקיבלנו וכל הדיסאינפורמציה מהסינים או מהתקשורת.

גם בנושא הדוחות לאחר הקורנה- הוא צדק ולא סתם הרגיע.

ויותר מכל, כאחד שזה עיסוקו יום יום, השלבים בחברות הביוטכנולוגיה, שלכולנו היה ספק ענק לגבי הצלחת חיסונים ובכלל חיסונים ברי קיימא כל כך מהר, כאשר התהליכים לוקחים מחקרים של שנים, אבל טראמפ הרגיע ותמיד טען, יהיו חיסונים לפני הקריסמס ועוד קודם טען שיהיו חיסונים לפני הבחירות בארה"ב וכך היה (!) רק שהחברות נמנעו מלפרסם את התוצאות שלא לתת לו כח בבחירות כהישג שלו (כאן דיווחנו על זה לפני כולם וגם לאחר הבחירות מיד תזכרנו כאן שזה הרגע לחכות לדיווח על תוצאות החיסונים מפייזר בזמנו שהודיעה שיש לה כבר תוצאות ואח"כ גם ממודרנה- גם כאן ידענו לזכור זאת ולנתח בדיוק את ההמתנה לחיסון בר קיימא בענין של ימים ומיד לאחר יום יצאה ההודעה).


עד כאן מעט רקע והיסטוריה להבין שטראמפ אינו מטורף!!! וקיבלנו, במשך שנים עליו, "תיק תפור"

וכאן נכנסת ההודעה החדשה, למי שעדיין לא מעודכן, השבוע טראמפ חתם על צו נשיאותי שמסיר את כל הסודיות מפרשת "אובמה- גייט" ששם מוכח מעל לכל צל של ספק שריגלו אחר כל הקמפיין הקודם שלו, מול הילרי קלינטון ובעיקר שגם קשרו קשר מה לעשות ביום שלמחרת באם הוא אכן יבחר-וכל זה לכסות על פרשת המיילים של הילרי קלינטון שנקראים "פיצה- גייט"- שווה לבדוק ברשת מה זה אומר-  כל הקשרים של אובמה, ביידן והילרי נחשפים שם- למעשה התיק של "סוכן רוסי של פוטין" נבנה יחד עם ראש ה- FBI, להגן על הילרי כאמור, ופשוט יצרו לגביו פייק אחד גדול ותיק תפור שכיום מובן שארבעתם (ראש ה- FBI שכבר פוטר מזמן ולדעתי גם עצור בנושא, אובמה, ביידן והילרי) קשרו קשר וחתרו תחת נשיא מכהן בארה"ב שזה גופא "בגידה" ע"פ החוקה האמריקאית!!!


למי שרוצה להרחיב על תוכן הדברים>> https://web.archive.org/web/20210117175421if_/https://linktr.ee/kagbabe

מתוך כתבה/ראיון ברשת FOX NEWS

https://www.facebook.com/elasendik/videos/10208229945661641

קבלו מסמך בודד שחושף את הקשר נגד טראמפ:


כאן- מי המעורבים בפרשה>>https://conspil.com/2020/06/the-case-against-michael-flynn-is-closed-the-order-to-frame-him-was-given-by-obama-and-joe-biden-in-the-oval-office-even-though-they-knew-he-was-innocent/?fbclid=IwAR35P-ZDFr2x-rRAtMlncxOASURssx22Ixpghc8LHpJFpYOG3zSzn30TbOA


מה זה אומר לגבי ביידן? חכו, העלילה תסביר בסוף עם התרחישים מה צפוי לנו....


אני שוב עושה כאן הפסקה קטנה שתבינו מראש מה עובדות ומה הצפי או הדעה האישית שלי ולכן בכל פעם אני אדגיש את דעותיי בהדגשה ושוב ושוב אציין שזה לדעתי בלבד, למען הסר ספק וההפרדה בין דעותיי לעובדות.

בסיום הסקירה של שבוע שעבר כתבתי כך: "מצפים לנו שבועיים מורטי עצבים לדעתי בשוק לכל כיוון ויש לעקוב ממש מקרוב על המדדים" ואני עדיין עומד מאחרי כל מילה שלי!

שבוע אחד חלף ואם בשבוע הקודם דיווחתי שיש בוושינגטון חסימה של נתיבים בטווח של ק"מ מהבית הלבן, שזה מעט נראה לא מובן, אז נכנסו לארה"ב כמות עצומה של חיילים שמשווים אותה כבר לכמות החיילים בפלישה לעיראק (25,000 חיילים של המשמר הלאומי) הם פרוסים בכל וושינגטון ולא רק סביב הבית הלבן ופשוט אין יוצא ואין נכנס לבירה כמעט.

הציודים/הרכבים הכבדים שנראים שם וצורת חסימות הכבישים, ע"י משאיות כבדות והקמת גדרות ענק כולל תייל מלמעלה, לא מייצגות אבטחה, כי אם בסיס צבאי לכל דבר והייתי אף אומר, לדעתי בלבד, מעין כלא שבו כלאו את כל אזרחי הבירה בארה"ב וימים יגידו- רק תזכרו חומות כל שהן בהיסטוריה נבנות פעם אחד להגנה מהבחוץ ופעם לסגור בפנים אנשים, ראו כל כלא שרק תרצו ויש אנשים שקוראים למה שקורה בבירה "כלא אלקטרז".

השבוע טראמפ כבר חתם בצו נשיאותי על הבירה כמקום צבאי עד לאחר הבחירות אבל לפני כיומיים העיר כבר קיבלה "קוד אדום"- משטר צבאי!!!

בינתיים טקס החזרה להשבעה שהיה מתוכנן לשבוע שעבר נדחה (ואם הוא נדחה אז איך ההשבעה תתקיים בזמן??) והסיבה היא: חשש ביטחוני!  ואני שואל: באמת? מדוע לא לקיים אותה במקום סגור כרגע או בקפיטול שזה המקום הכי מאובטח כרגע בארה"ב? באם כרגע, כאשר אין קהל, יש חשש ביטחוני, אז מה יהיה כאשר כן יהיה קהל, כיצד אז יאבטחו את האירוע? 

עוד נקודות לא הגיוניות, מדוע צריך כח צבאי כל כך רב ועם כל כך הרבה רכבים כבדים לאבטחה?

כך נראית הבירה בימים אלו>>https://www.facebook.com/rsbnetwork/videos/207976574380650

כח שבגודלו שווה לכח פלישה לארץ זרה כאמור.

מייק פומפאו, שר החוץ, איש נאמן על טראמפ, צייץ וגם אמר בראיון/נאום ש"ארה"ב תגן על גבולותיה" מה? באיזה הקשר?

איפה רואים איום על גבולות ארה"ב? - על זה נאמר: "יש דברים נסתרים לא נבין לא נדע..."

כן היו שמועות על 250K חיילים סינים שנמצאים בגבול קנדה ועוד שמחכים לפקודה, חיילים מוסווים או  שחדרו במשך השנים לארה"ב כמהגרים- אבל שוב אלו רק שמועות שלא מצאתי להם סימוכין, אבל הדברים מתקשרים לדברי פומפאו ויש לחבר בין הקצוות.

צפו בציוץ שלו וללינק לציוץ כנסו לכאן>> https://twitter.com/leeat55/status/1350519513373167616?s=09


היו לפומפאו עוד מס' נאומים ודברים שנשמעים מוזרים כמו "ממשלות טראמפ" ולא ממשל טראמפ ועוד ציטוטים מיוחדים מהתנך לפתע- אבל לא נאריך כאן את הסיפור.

רק שימו לב שבלינק הנ"ל פומפאו שב ומאשים את הסינים בנגיף ואת אי שת"פ שלהם עם בדיקה מקיפה בנושא.

עובדה: 176 חיילים קנדים נדבקו בוואן ורוה"מ ממשלת קנדה הסתיר זאת כדי להגן על הסינים!

מדוע להגן עליהם? שחיתות, שוחד, כסף, מעשים שיפילו את רוה"מ קנדה גם בתחום שפל?

קראו>>  https://hebrewnews.com/article/38037?fbclid=IwAR2sduaB-f5d1ASLdnyRohGS88_xJh7WyNcoONhsYsh78kdt2UqKMQZ22qs

לדעתי, כל המלחמה של טראמפ כיום בקנוניה נגדו ונגד כל העולם היא נגד סין ואיראן שעובדים באותו ציר רשע תוך ניטרול הבכירים, המושחתים בארצו , בארה"ב, הן בדמוקרטים והן ברפובליקנים ובעיקר גם במדינות אירופה שבהמשך אאריך לגביהם - רק אציין שידוע לכל, שסין שיחדה בכירים בכל מקום בעולם, שיעבדה מדינות ע"י הלוואות ממנה ואז השתלטה פנימה על הארץ ומקורות ההכנסה שלה וכמו כן כיודע סין עוסקת בסחר בנשים ובילדים הן לצורך זנות, פדופיליה וגם לצורך סחר בחלקי אדם (חלק מהדברים מופיעים בפרשת "פיצה- גייט"), אגב טראמפ גם חשף את חלק מעיסקי ג'ון ביידן בנושא סחר בנשים לצורך זנות- לא מאמינים?- אתם עוד תראו- אני פשוט לא יכול לפרסם כאן כל דבר, עדיין!!!- ודי למבין!

נחזור לטראמפ, הוא גם התחייב לשחרר את מסמכי המיילים הידועים של הילרי שידוע לכולם שהיא ניסתה להשמיד את הפל' שלה ושרפה אותו ברגע שנתפסה איתו והעלימה כך ראיות נגדה. ולא נפתח שום הליך פלילי נגדה בארהב כי אין את הראיות שהיא השמידה- באמת? אין כיום יכולת שיחזור? אין ירוט מידע? אין אפשרות לדרוש מחברות הטק לשחזר את המיילים? האם זה שהיא שרפה פל' זה עדיין לא מותיר את התכתובות בגוגל? - בקיצור המון שאלות, אבל טראמפ הבטיח לה שאצלו היא תשב בכלא, זוכרים?

מה יש בפרשת פיצה גייט? אני לא אפרט כאן, אבל הדברים מזעזעים מאוד וגם לא מומלץ לבעלי לבצ חלש לצפות בכל הפרטים אתםפ כבר תבינו מדוע טראמפ כל הזמן קוןרא למלחמה הזו "מלחמת עולם" או מלחמה למען האנושות כולה (שוב זו כבר לא קונספירציה- יש כבר הליך לחשוף את הכל ומי שחשף זאת בתחילה היה ויקיליקס  -  WikiLeaks  שנחשב מאוד אמין) - למעשה בזה נלחם טראמפ מיומו הראשון ולכן הוא גם לא יוותר לדעתי.

נמשיך... 

נכון להיום, טראמפ לא סומך על אנשי הביון של ארצו ומנהל רשת של אנשי ביון בכירים בדימוס שדרכם הוא פועל ומתעדכן, יש לזכור שיש לטראמפ ניסיון מר עם פקידים ולכן הוא פיטר לא מעט אנשים בכירים בתקופתו כי הוא יודע שכמות ורמת ה"דייפ סטייט" (חפשו מה זה ברשת) חדרה עמוק לכל שורות ארה"ב ולכן הוא עובד רק מול הגורמים הנאמנים לו שבגללם הוא בכלל רץ לנשיאות ואלו אנשי הצבא!!!- מי שעקב אחריו ראה שבאמצע מסע הבחירות שלו הוא הגיע למפגן כח עצום באיצטדיון מלא חייילים שכולם עודדו אותו והסיבה הייתה "משחק כדורגל בין חיילות בארה"ב" - אז לא חברים! - זה היה לאותת לכולם שהצבא עם טראמפ וכולם בעדו. 

בשולי הדברים נאמר, כידוע למי שעוקב, הצבא, לפני טראמפ, היה כמעט על סף פשיטת רגל, ציודים ישנים, תקציבים נמוכים בהרבה, הורדת רמת מקצועיות ועוד כדרך והשקפת עולם של הגלובליסטים, הדמוקרטים, שאין צורך בצבא חזק עקב הפיכת כל העולם לעולם גלובלי אחד ואחיד וטראמפ פשוט בא ושיקם את הצבא ובין שאר הבטחותיו היו גם החזרת החיילים הביתה וגם שאין סיבה שצבא ארה"ב יאבטח מדינות זרות וטען שהם יעשו את ההגנה שלהם כי לארה"ב יש מספיק בעיות משלה- מענין לא?

בהקשר של הצבא, ננסי פלוסי, שדאגה לתהליך ההדחה השני נגד טראמפ בהקשר של הפריצה לקפיטול, שהיום אגב מוכח לכל השלטונות, לאחר הצפייה בסרטונים וניתוח כל דבריו של טראמפ בנאום שלו ב- 6.1.21 שלא היה שם שום דבר מסיט או מכוון לפרעות והפוך, שכל הדמוקרטים היו דווקא הם שהסיטו לפרעות ולאלימות ויותר מכך שאלו שנכנסו פנימה היו מאירגון "אנטיפה" והפוך, אנשי טראמפ בהפגנה הם אלו שדאגו לא להיכנס פנימה, לקפיטול ועוד ניסו למנוע מהפורעים, מלחדור פנימה, אגב רואים בסרטונים ברורים כיצד השוטרים שם (שמשום מה כמעט ולא היו שם למרות שכולם ידעו על העצרת של טראמפ- תמוה לא?) פשוט פותחים את המחסומים למפגינים ויותר מזה עוד מעודדים את המפגינים להיכנס פנימה לקפיטול- האם היה כאן דגל כוזב? (קראו כאן מה זה אומר>> https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%93%D7%92%D7%9C_%D7%9B%D7%95%D7%96%D7%91)

רק אוסיף ואומר שבזמן של הפריצה פנימה מתברר שתפסו את המחשב הנייד האישי של ננסי פלוסי ועוד בכירים בממשל ורב הנסתר על הגלוי עדיין, רק אומר שציוץ של ג'וליאני- עו"ד של טראמפ וראש עיר ניו יורק בעבר, צייץ בנושא התרגיל שעשו לפלוסי ולדמוקרטים- כנראה אספו קלפים/מידע ליום פקודה- ימים יגידו.

נחזור בחזרה לפלוסי (מקווה שאתם שמים לב שמאוד קשה לשמור על רצף הדברים כי כל דבר שזור בשני), היא פנתה, לאחר תהליך ההדחה, לבכירי הצבא ברצון שיעמדו לראשות הדמוקרטים, כי טראמפ כבר הודח או לא רלוונטי- מענה הצבא בכלל לא היה דיפלומטי (נזכיר שבארה"ב הם מאוד מנומסים ופוליטיקאים בכל מענה) "אנחנו לא עובדים אצלך"- חד וחלק! מדוע הצבא לא בחר לענות בצורה מכובדת? נניח כך: עם כל הכבוד לגברתי יש תהליך מלא ואנו עובדים רק לפי הפרוטוקול הצבאי ע"פ החוקה ופקודות הצבא? - הצבא פשוט בחר לענות לה בנחרצות- יש למשהו עוד ספק למי הצבא נאמן? (עוד נגיע לחלקם בתהליך ההשבעה..)

אגב, בהקשר זה, הלכתי וציפיתי כל השבוע בעשרות שעות של נאומי טראמפ, לנסות ולהבין מי האדם ודרך הביטוי שלו והאם הוא מדבר בקודים ומעל לראש מאזיניו ומעביר מסר למי שהוא ועל פי מה שהוא יודע ואומר מפורשות, לטענתו, ארה"ב נמצאת במלחמה.- כן טראמפ במס' נאומים אמר: אנחנו במלחמה!!! ואנחנו ננצח.

על כל הנ"ל נשאלת שאלה מדוע טראמפ חיכה לדיד ליין, לימים האחרונים לפני סיום כהונתו כביכול,(אאריך בהמשך מדוע זה רק "כביכול") ? אז שוב הלכתי לעבר ולנאומיו להבין אותו מעט כמובן, ונתקלתי במסיבת עיתונאים שבה הוא הותקף בשאלה: מדוע הוא לא יוצא בהכרזה על הנגיף וכל הזמן רק חוזר שיהיה בסדר וננצח ושזה "נגיף הסיני"? אז כדרכו הוא ענה שזה הגיע מסין ולכן זה נגיף סיני (לדעת טראמפ מכל מה שהוא דיבר, מדובר במלחמה ביולוגית של סין נגד ארה"ב והאנושות כולה מתוך כוונה להשתלט על העולם ויש לו לא מעט הוכחות לכך שכבר הציג מס' פעמים)

אבל אז טראמפ ענה לנושא ההרגעה ואמר שתפקידו להרגיע את האומה ולא ליצור לחץ וכי במה יעזור לו כאן פאניקה של הציבור? - מכאן הבנתי שכל מהותו זה לטפל בדברים במחשכים, במלחמה מתחת לפני השטח, מבלי להציף את הדברים כפי התיאוריה "נצח את האויב בשטח שלו ובדרכיו שלו" ולכן טראמפ לא רצה להלחיץ או להוציא את "הכביסה המלוכלכת" של ארצו החוצה לכל העולם כי ע"פ האג'דה שלו יש לעשות את אמריקה אדירה שוב! 

Make America Great Again כפי סיסמת הבחירות שלו

ושוב, זוכרים שהוא עומד בהבטחות שלו? ולכן הוצאת הלכלוך החוצה יפגע באמריקה.

טראמפ גם התבטא בנושא זיופי הבחירות שעיני כל העולם נשואות למה שקורה בבחירות הללו בארה"ב - תבינו לבד את ההקשר.

לאחר שכל ביג טק השתיקו אותו הוא ענה בתקשורת שזו טעות גדולה מאוד, טעות גדולה מאוד- אלו היו דבריו ממש.

נראה, לאחר שטראמפ בנה במשך ארבע שנים את הקשר הישיר שלו והעוקף תקשורת פייק, ישירות לעם שלו ולבוחריו 

(ויש אומרים גם לקשריו בקודים שלו עם "חייליו" הנאמנים לו- מי הם חייליו? - מפקדי הצבא, אותם אנשי ביון לשעבר שהקים- חפשו ברשת מה זה ה- Q - אנשים חושבים שזו קונספירציה, אז אני שוב מציע לבדוק את היקפה ואת כל דבריו שהוא מוציא ואת הדיוקים שלהם ואיך הם קרו כל פעם מחדש), אז כל הנראה טראמפ פועל כעת בערוצים אחרים שכרגע השתיקה יפה להם.

זוכרים את איראן והבטחתו לטפל בהם- אז מי שעוקב מקרוב על כל מה שקורה שם לאחרונה ולא רק בגבול הסורי יודע שיש שם תקיפות רבות של מס' צבאות בעולם ולא רק ארהב או ישראל- שוב הדברים לא מדווחים בתקשורת יהיו סיבותיהם אשר יהיו, אבל יש תנועה מסיבית של מטוסי תקיפה, תדלוק וביון בשמי המזרח התיכון וגם כמות הטיסות קרב מישראל ובעיקר בלילה גדל משעותית וזה נתון שאני יודע מקרוב עקב סמיכות ביתי ליד בסיס ח"א וגם ממס' חברים תושבי הצפון.

לא הכל מדווח לנו האזרחים, למה?- אין לי מושג!

מה כן קרה? לפתע בפיקוד העורף החלו להוציא פרסומות של הצטיידות במכשירי רדיו עם סוללות, מזון ומים - הזוי לא? אין רשת היום/ אין טלוויזיה / אין פלפונים וכו' מדוע מחזירים אותנו לתקופת מלחמת המפרץ (המבוגרים שביננו בטח זוכרים)? 

ראו בלינק>> https://www.facebook.com/PikudHaoref/posts/3744285198948511?__cft__[0]=AZX-Op0yo6JCWAltnNHL1rKKx8nl534w6nJmzH1LlV-P9fNgFge4_AdW-_0S_01ztt8X3n3RhqzpO4aoefpfBuKaf_x1tFl6cuUic8XEEWQCyZEwA_40UyMHTOk8HU-1cF9C-xXs91_q31GzdBkA43dG&__tn__=%2CO%2CP-R

כאן לגבי סוללות ורדיו>> https://www.facebook.com/PikudHaoref/posts/3741448379232193?__cft__[0]=AZVbtWFjKztjD36YijB_AswSPigRa9KDZWAZCTVqzitR5FU8SL8c5X8iCufj8xJENHBoKY0hZv3rmIo7yu4pTmnxQgqwoZhCt2Z-c3stJ3ZCpcC1Zoj1xw3wGAKgYJISB0AMNJV4XEhoRNNeDHekaSwl&__tn__=%2CO%2CP-R

ישאלו התמימים, איך זה שלא מודיעים בתקשורת? מה זה חלק מהעם יודע וחלק לא ידע? - עובדה!, באם פעם היו מודיעים דרך עיתונות ועוד קודם דרך הערוצים, כיום זה דרך הפייסבוק וכי כולם בפייסבוק? וכי כולם מכירים את הפייסבוק של פיקוד העורף? (אני אישית לא הכרתי עד שלא שלחו לי אותם אנשים שעובדים איתי)

מה שמענין הוא שניתן ל"הפיל" זאת (לתמימים שבנינו) שזה עקב התקיפות באיראן/סוריה והמתיחות- אז שאלתי היא מדוע לא מודיעים לכולם? אבל זה לא הענין המענין, המענין הוא שגם בכח פימ"ה (או פימ"א) האמריקאי יצאה הודעה דומה, זה אותו כח שפרוס רובו בבירת ארה"ב (שאגב אחד מסמכויותיו הם לעצור מעצרים נרחבים, אותו כח פימ"א שפרס בתי חולים בניו יורק בזמן שיא הקרונה שם , גם עליהם הגן טראמפ באחד הראיונות נגדם של התקשורת ופשוט "יצא על הכתבת" בצורה חדה מאוד- שתבינו את הקשר של טראמפ עם כל חלקי הצבא כולל המארינס אגב ואולי הם לפני כולם) פרסם גם שם בארהב לכל האזרחים בטוויטר את ההודעה הבאה (בדקנו והצלבנו נתונים- זה לא פייק!) 


ממה יש לארה"ב לחשוש ועד כדי כך שיש להצטייד במזון, תרופות, להטעין פל' מראש, פנס, סוללות ועוד?

בשולי הדברים אומר שיש לא מעט הודעות ממקורות אמינים, אבל לא מאושרים, שיש צפי להחשכה בארה"ב וגם בישראל וזה יכלול גם את הפלת הרשת והתקשורת (אגב אתמול נשמעו ברחבי הרשת שיש ערוצי תקשורת שאתמול חוו כבר החשכה בשידורים שלהם- שמעתי זאת ממס' אנשים בשידור לייב אבל לא בדקתי אישית!- רשת כמו CBS)

האם יש קשר בין פירסומי פיקוד העורף ופימ"א ומדוע העיתוי הוא כל כך יחד? - בואו לא נהיה נאיביים!

עוד דברים שלא מדווחים בתקשורת:

5 מדינות הודיעו על התפטרות הממשלות שלהן- איטליה, גרמניה, הולנד, אסטוניה, רוסיה (הממשלה לא פוטין) ושום דיווח (או משהו נקודתי בלבד ומציינים שזה קשור לסיפור אחר) וכי יעלה על הדעת שחמש ממשלות נופלות בשבוע אחד? וכל זה לא מדווח וכל זה בדרך מקרה? אל תהיו נאיביים!


נצא רגע שוב החוצה- שמעתם לפתע כמה מיליונרים מתאבדים או מתו לפתע?

רוטשילד, ממציא הממתיק המלאכותי שהתאבד, מקורבת להילרי קלינטון בהונג קונג- קפצה מחלון ביתה כשהיא עירומה ואוחזת את הבת שלה, מפיקים ובימאים בהוליווד וידוענים בתעשייה? - תבדקו אותי ומי שחושב שזה יד המקרה - כנראה שהוא הנאיבי - אגב כל זה לא מדווח בתקשורת למעט לגבי רוטשילד.


עוד דברים מענינים:

בין השאר נחשף שאובמה, ביידן והילרי היו מעורבים במימון ישיר של אל- קעידה, וכיום האירגון ומנהיגו (כן, ככל הנראה הוא חי ונושם- זוכרים שמעולם לא הציגו לנו את גופתו או תמונת גופתו? או סימני זיהוי מגופו וזה קרה דוקא במשטר אובמה נזכירכם ולשם ההשוואה זוכרים את החיסול של סולימני שמיד הציגו את הטבעת שעל אצבעו, לזיהוי מלא שזה אכן הוא והוא נהרג!- אומנות ההסחה זוכרים?) כיום טוענים המקורות שהוא חי באיראן ולכן הכל מוסבר כעת מדוע לפתע העיסוק המסיבי על איראן וכל ההפצצות שם. אגב יש מאיראן, דרך אנשים שם, שיש לא מעט רעידות אדמה גם החיישנים קולטים זאת, אבל לדעתי מדובר בהפצצות של פצצות חודרי קרקע, פצצות שיודעות לרדת לעומקים ושם להתפוצץ ואם מדובר במקורות גרעין או נשק בליסטי אז מדובר בתגובות שרשרת חזקות ולכן זה מורגש כמו רעידת אדמה.

נזכיר מס' דיווחים בתקשורת: 

לפתע יש דיווח שאיראן מבצעת תירגול בארצה במימי המפרץ ושיגרה "כתרגיל" טיל בליסטי אבל על מי המפרץ. באמת??? טיל בלאסטי על מי המפרץ?, טיל בלאסטי לא פורץ את האטמוספירה קודם ומיועד למרחקי ענק? - מי מאמין לשטויות הללו?

המקורות שלי מספרים סיפור אחר, טיל ששוחרר מהאירנים לכיוון אונית מלחמה אמריקאית שנמצאת באזור וכמעט פגעה באונייה מהסיבה שאיראן לא רוצה לתת לטראמפ "אישור"/סיבה לפתוח במלחמה גלויה כי זה הכי גרוע מבחינתם לשילטון וגם מטוס ללא טייס,לא הופל,למרות שטס מעל אזורי הגרעין שלהם- תזכרו האיראנים לא טיפשים, הם פשוט קיצוניים ונחושים לשלוט בעולם- אגב כל המלחמה אינה באזרחי איראן כמו שהמלחמה אינה באזרחיי סין כי להם אין כל כך מה לעשות נגד המשטרים שלהם והם בגדר שבויים ולכן כל הפעולות של טראמפ הם נגד השילטונות ולא נגד העם.

ואולי זו הסיבה שגם כאן אין חשש לפגיעה בעם, באזרחים ולא רוצים ליצור פניקה מיותרת, כי אם הדברים יצאו החוצה זו הכרזת מלחמה מלאה כלפי איראן וכאן היא כן יכולה לשחרר טילים בליסטיים נגד ישראל וגם נגד ארהב ואת זה רוצים למנוע, חרף כל הטכנולוגיה כיום, ליירט טילים בליסטיים כמו פרוייקט החץ הידוע שמאז השתכלל מאוד מאוד.


נחזור לטראמפ...

מדוע כל זה קורה דווקא עכשיו רגע "לפני סיום הכהונה שלו"?

מדוע הוא עדיין לא מעביר "חפיפה" לממשל ביידן בטח בתחום הביטחון? כידוע שאין חפיפה בפנטגון שזה הכי בסיסי להעברת שלטון.

אגב, טראמפ התבטא שהוא יעביר סמכות, אבל לא ציין למי! 

טראמפ אמר שלא יגיע לטקס ההשבעה ויהיה בכלל במסלול הגולף - כפי שאמרתי לכם האם טראמפ מדבר בקודים? האם התכוון למשחק הגולף עצמו או למדינות הגולף במפרץ- איראן?

טראמפ גם אמר שלא יעביר את הקודים הגרעיניים שלו לאף אחד!


אבל תאכלס ע"פ החוקה אין סיכוי שטראמפ יוכל להשבע כנשיא וע"פ כל ניסיונותיו הוא הפסיד בבחירות או במאבק המשפטי על הבחירות בטענת הזיופים אז מה יהפוך אותו לנשיא?

נכון מאוד, למרות השחיתות ולמרות כל העדויות ותצהירים בשבועה טראמפ זכה "לעוף מכל המדרגות" בבית המשפט העליון וגם לא זכה לאהדה בבחירת האלקטורים ולבסוף ביידן כביכול הוא הנשיא הבא ע"פ החוקה- כאן אין עוררין!!!

אך מה קורה כאשר יש האשמות חמורות נגד ביידן?

מה קורה כאשר הוא מואשם בחתירה תחת נשיא מכהן בפרשת אובמה- גייט (שאגב טראמפ כבר שינה את שמה ל "ספאיי- גייט" פרשת ריגול כאילו הוא מחזיר להם "שן תחת שן" הם תפרו לו תיק על ריגול אז הוא מחזיר להם בהוכחות על ריגול שעל זה ע"פ החוקה יש עונש מוות!!!

נזכיר עוד ענין, בכירה רפובליקנית כבר התחייבה שהיא תכתוב מאמר הדחה עם כל ההוכחות על שחיתויות ג'ו ביידן, קשריו בסין, כספים שמקבל מכל העולם (שאגב בנקים בארהב היו שותפים להלבנת הכספים הללו-בנקים ידועים  מאוד לכולנו) בעיקר מסין, אוקראינה ועוד, רשת הזנות והפדופיליה שלו, קשריו עם ג'פרי אפשטיין הפדופיל המורשע ועוד.

מה יקרה אז יחד עם המשך חשיפת מסמכי אובמה- גייט, פיצה - גייט ושאר סרחונו של ביידן, באם משהו באמת ילך וישביע אותו?

אגב הוא נשאל על זה בסיום דבריו לאחרונה ובחר להתחמק מלענות האם הוא יושבע לנשיא?

צפו>>  https://www.facebook.com/elasendik/videos/10208238298510457

כאן חלק מהשאלות הקשות לביידן ג'וניור>> https://www.facebook.com/Breitbart/videos/490344555171321

https://www.facebook.com/elasendik/videos/10208226571617292- נגד ניצול הכוח של ביידן

חשיפת שיחות טלפון של ביידן>> https://www.facebook.com/mikiph/videos/5193784447313493

https://www.youtube.com/watch?v=K9VWRvHI5zs&feature=share&fbclid=IwAR1ArWupElQL0UWoOqCeH4gtExOqgPKjaZ1yKVIpxUaE2xJtkmipFaHaE2w


אז מה יקרה? תהיה השבעה או לא?

ישנם מס' תרחישים:

1. הכל מושהה כי טראמפ לא נבחר כביכול עד שיוכח אחרת ואז טראמפ מעביר את הכח לצבא! וזה עובר להיות ממשל צבאי בארהב וכעת כל הכח בבירה ואגב גם במס' מדינות בארהב מובן- למנוע מהומות.

הצבא מנהל משפטים אמיתיים ולא מושחתים וצמוד לעובדות וסוף סוף מוכח שטראמפ צדק לאורך כל הדרך והנשיאות חוזרת אליו מהצבא והוא הנשיא הבא של ארהב.

2. ביידן מושבע ואולי נעצר עם השבעתו, על מנת להשפיל אותו, נעצר עם או בלי הצגת כל מעלליו  והוא מורד  מהבמה

ושוב הצבא נכנס לתמונה וכפי סעיף 1.

3. הכל חרטא וכל מה שכתבתי לעיל הוא עורבא פרח והכל קשקוש אחד גדול של קונספירציה אחת גדולה חובקת עולם וביידן הופך להיות הנשיא הבא ואולי "מלחמת אזרחים" בארה"ב

4. מתארים את ביידן כחולה ע"מ שלא לטנף את ארה"ב בעיני העולם, ולא מספרים כלום לאיש, היות והוא לא מושבע עדיין אז גם סגניתו לא תוכל להתמנות, אגב היא עד כה לא עזבה, ע"פ חוק, את הסנאט, מוזר לא?

בכל מקרה כל אחד מהתרחישים לא יעבור בשקט הן בארהב ובעיקר על הבורסה ולכן חייב להיות מוכנים מצב לפקוח עיניים ולהכין את עצמנו בהתאם (להוריד כמויות, סטופים במערכת, מהלכים קצרים יותר ואולי גם להימנע מסווינגים- אנחנו בצוות לא מעלים סווינגים כבר משבוע שעבר).


כאן תמצאו כבר כל מיני קולות שטראמפ לא הולך לשום מקום (רשת  FOX NEWS) (תקשיבו טוב לסאב- טקסט ולכינויים כמו המושחתים הדמוקרטים)

https://www.youtube.com/watch?v=JE46QhF8ZKM&fbclid=IwAR2sduaB-f5d1ASLdnyRohGS88_xJh7WyNcoONhsYsh78kdt2UqKMQZ22qs


אגב למי שהיה ספק באם הצבא שהגיע לבירה הגיע בכורח נסיבות של חשש מהנושא הביטחוני של ההשבעה ממליץ לו 

להקשיב לקצין הזה בצבא שאומר חד וחלק שהכל תוכנן שבועות וחודשים קודם ואני שואל למה?

"planned for quite some time several months"

https://www.youtube.com/watch?v=zU7sE5SL5ts&feature=share&fbclid=IwAR3GPV_lkV_zwG4jiCYwAIk-fWABQZBw2oRmhd7jIRsyL1MNfZWRDufJMkk

רגע לפני הסיום צפו כאן  בכל מילה של טראמפ ותבינו איך כל הנכתב כאן מסתדר כמו כפפה ליד>>

https://rumble.com/vcncxp-trump-video-flashback.html?fbclid=IwAR140y1SeWTuPlOwexTrxcnMWNQEi_CggUE9dYcVjqSGrBtGFKDclqYafl8


נספר כאן ממקור שלא אומת אצלי עדיין מחוסר זמן והיקף הידיעות שיש  28 עצורים בכירים באוסטרליה בגין פדופיליה עולמית.

יש בכלל גל מעצרים חובק עולם לא אכנס כאן לשם/תואר ישיר אבל דמות בכירה ומוכרת מאוד באיטליה שדווח כבר במס' מקומות שנעצר ע"י כוחות ארהב על אדמת איטליה עם קשר לסחר בילדים ופדופיליה.

ויש גם גל מעצרים נוסף בנושא טרור בארהב:

https://www.justice.gov/opa/pr/ms-13-s-highest-ranking-leaders-charged-terrorism-offenses-united-states?fbclid=IwAR14Y13DlFRLAmw4-LmdUUA34GL0acgulbjm1Nk54NayafFGwJuftU7HYgY

כל הגל הזה בשבוע עד שבועיים האחרונים משהו הניע את הגלגלים קדימה?


למי שהגיע עד כאן ומאמין לדברים אז מגיע לו שישמע את הדברים הללו,

לא אאריך במילים (אבל מי שלא הגיע עד כאן הפסיד כרגיל!) - הדברים מגיעים מרשת CBN

https://www.facebook.com/cbnnews/videos/2894465667457000


לסיום, כי מסיימים בטוב, מתי ראיתם את המארינס שרים ומהללים את שם ה' שלנו ע"פ תורתנו ובמקביל את אליהו הנביא ויחזקאל הנביא?


חושבים שהתחרפנתי? - קבלו- זה השיר עם המילים>> https://g.co/kgs/pbLXar

וזה הדיווח מציוץ של לין וואד עוד בכיר בארה"ב מהצוות של טראמפ

זוכרים שפתחתי ב "אז היינו כחולמים"?


היות ופתחתי בדברים מהתורה אני גם אסיים בהם

קטע מתוך המשנה (מופיע גם בגמרא) לגבי רגעי "עקבי המשיח"- דור המשיח


תבינו איך הכל קורה כיום מול העיניים שלנו ואנו פשוט רדומים לנוכח המציאות שקורה לאט לאט בדיוק כמו אותה צפרדע שמבשלים אט אט על מים חמים והיא לא מרגישה שהחום עולה והיא בעצם כבר לא נחה במים אלא הופכת למאכל בקרוב ממש

הרבי מחבד לא פעם זעק בנאומיו "יש לפקוח את העיניים ולראות" והמשפט הזה תמיד היה תמוה בעיני. 

אם יש עיניים למה סוגרים אותם? ואם הם פקוחות מדוע לא רואים? - 

כיום הכח מובן לי, יש דברים שיש צורך בעיני החוכמה לראות אותם, לראות מבעד למסך העשן, לראות את הדברים האמיתייים בצורה מפוקחת וזה מה שאני מנסה לעשות איתכם כאן.


איך כל זה קשור לשוק ההון?

האמת שהקהילה שלנו קיבלה טעימה ואזהרה מכל זה כבר בשבוע שעבר באמצע השבוע, אומנם באו ירידות אבל לא מסיביות בשוק, אבל בהחלט ירידות (זוכרים שציינתי בסוף שבוע שעבר שאני ממליץ להיזהר מהשקעות/סווינגים, הקהילה ראתה אותי גם ב"נאה דורש ונאה מקיים" וסגרתי את כל הפוזציות כולל הטובות כמו טסלה ועוד

למה זה חשוב לנו?

כי אם ממשלות אירופה מתפרקות זה בעיה לשווקים, אם הכל נחשף בארהב זה לא טוב לשוק משקיעים רבים יהיו בהלם מהחשיפות, באם ביידן לא יושבע- יש לא מעט סקטורים שעלו על צפי שהדמוקרטים יעלו והם יתחילו פעילות שהם מקדמים יחד עם הדמוקרטים ושוב זה בעייתיח כרגע לצורך הענין: אנרגיה ירוקה ועוד.

מה יקרה עם ביידן לא יושבע ולבסוף טראמפ עולה בחזרה ע"פ התרחיש מה יקרה לכל חברות הטק (גוגל, פייסבוק, טוויטר, אמזון וגם אפל שדי הפתיעה אותי בקשר שלה לחברות האחרות ובחתירה נגד טראמפ) ככל הנראה כולן יפורקו לגמרי! להזכירכם חלקן כבר היו בתהליך לזה בחקירה בסנאט.

תבינו לבד לאן זה עוד יכול להגיע.

מצד שני אולי טראמפ לא יתן לשוק לרדת דרך הפד' באיזו שהיא קונסטלציה של הוצאת החברות מהשוק או משהו דומה אי אפשר לדעת אבל אלו ימים בעייתיים ואם זה ימשל מעבר להשבעה לשבוע הבא אז מצפים לנו שבועיים בעייתים.

אני רק מקווה שנוכל לסחור באם באמת גם רשת האינטרנט תנותק אבל נחיה עם מה שקורה.רק אסיים במס'' דברים שלא אובן לא נכון:

1. אני חס ושלום לא מכחיש קורונה!!! הקורונה כאן וזו עובדה!! ולצערי במשפחתי כבר יש אובדן אחד ושניים מבנות משפחתי, נשים רציניות במעמד שם, חלו ואושפזו במצב קשה עד שנרפאו- אני רק אומר כפי שאמרתי מהיום הראשון עלח הקורונה - זה נגיף מהונדס!!! שהונדס בסין ב 100%!!! ויש להבם שותפים גלובליים ומוכרים בארה"ב!

אני רק אציין כאן כמה "נביאים" שהקדימו את זמנם

ביל גייטס ש"חזה" את הנגיף בהרצאה שלו בTED ודיבר על דילול אוכלוסין עולמי.

אובמה באחד מנאומיו שדיבר על נגיף בקרוב שיצטרכו להתמודד איתו

ו"פלוצ'י" שר הבריאות בממשל טראמפ (שלאחר מכן פוטר) שהודיע שארהב תצטרך להתמודד בקרוב עם נגיף קטלני

מי הם ואיך הם ידעו מראש ולא כצפי אלא אמרו זאת באופן של ביטחון מוחלט ואני לא צריך לומר לכם למי נתנה נבואה בימינו?

2. אין מקום לחששות ולפניקה נראה שמדובר במלחמת מנהיגים יותר מאשר מלחמות בין עמים ולכן אין לחשוש ל"שואה גרעינית" וכו'- מה גם שלדעתי הפעם רוסיה ופוטין בצד הטוב!!! (תראו את היחסים הטובים בין פוטין וטראמפ)

3. כל מטרתי לפתוח את הראש לעוד כיוון שלא מדווח לנו ויכול לשנות את דעתנו על השוק ובעיקר שלא נופתע!!

4. כמובן שיש עוד המון מקורות (מחקר של מעל לשבוע עם עוזרים שבלעדיהם לא הייתי מגיע לכל המידע הזה) שלא פורסמו כאן גם בגלל היקף הדברים וגם בגלל שלא הכל ניתן לחשוף עדיין.

5. מי שעדיין מאמין לתקשורת בארץ שיבדוק מדוע הם עדיין מראיינים את "איציק הסיני" לאחר שכולם יודעים שהוא איש המפלגה הקומונסטית בסין ומראה ומציג רק את מה שהממשל רוצה שיציג ועדיין מראיינים אותו? 

זו תקשורת רצינית, אובייקטיבית? זו עיתונות חוקרת? אז מילא אם רק אני הייתי כותב זאת אבל כשמגזין הכי נחשב בארץ מביא זאת- נשאר למשהו ספק שמוכרים לנו שקרים בתקשורת המיין סטרים?

https://epoch.org.il/269226/?fbclid=IwAR1NCyUKuz1wZbdvdKmxv1PTt3To7NxpRQR6Mr4qVxScvjcSoKnD65Ucz5M

6. חלק מהדברים שהיו ברשותי רגע לפני הכתיבה לפתע נעלמו מיוטיוב או מהרשת ופשוט נמחקו דברים ונמחקו חשבונות - גם דברים שכבר העליתי בקבוצה שלנו- כבר נמחק להם החשבון- מוזר לא?

שבוע טוב לכולם והמון בהצלחה היו מאוד זהירים וללא מנוסים בתחום אני מציע בכלל לא להיכנס בימים הללו

חכו עם הכסף שלכם לזמן טוב יותר ותדעו שיש לטראמפ תוכנית אתחול - אבל זה לפעם אחרת כבר.


אין לראות בדברים המלצה לפעולה, מסחר, השקעה וכו'.

לא סתם הפעם לא הבאתי גרפים כי אין להם שום חשיבות באם נראה תגובה לכל מה שקורה בארהב ובוושינגטון בכלל.

היום אין מסחר יום לותר קינג!


שיהיה לעולם בהצלחה.