19.10.20

 המניה יכולה להתאים גם לתוך יום אבל יותר לסווינג. 

בידיעה מה 15.10 פורסם שהיא משיקה 3 שירותים חדשים: 

https://finance.yahoo.com/news/zoom-zooms-impressing-products-124330435.html

כתבה מפורטת יותר בעברית:

https://www.geektime.co.il/zoom-introduces-zapps-and-onzoom-zoomtopia/?fbclid=IwAR3iy2x6p4tnNkNPGNGb4pUpHSZGRajD4CL03SCtjG54kxyxcfkKlY4SwIE

סיכום הדברים:

החברה תכניס לתוך שיחות הועידה אפשרות שיתוף מדיה (תמונות קבצים ועוד) בשילוב עם סלאק, דרופבוקס ועוד חברות. 

תכניס שינויים נוספים בנושא למידה מרחוק כגון Kahoot, בנוסף תאפשר גישה לקורסים ברמה אוניברסיטאית ברחבי העולם. 

בתחילת 2021 החברה תאפשר לעשות אירועי און-ליין עד 1,000 משתתפים כאשר בנוסף היא תציע אפשרות שהיא עצמה תנהל את הגביה מה שיקל על המארח (בעל האירוע). הודיעה שההצפנה מקצה לקצה תהיה זמינה גם ללקוחות חינמיים. תאפשר הטמעה של ישיבות זום בדפי אינטרנט (ה-SDK החדש יאפשר למפתחים להטמיע את ה-UI שלהם על פלטפורמת הוידאו של החברה, לקבל גישה לווידאו ואודיו Raw לצד תמיכה בפיתוח לפלטפורמות שונות), אין ספק שכל השירותים החדשים האמורים ימשיכו להקפיץ אותה. במקביל נזכיר שנכנסה לתחום הטלפוניה ופונה לחברות גדולות וחברות ממשלתיות, ובכלל רואים שברוב  העולם המדינות עובדות בתקשורת בין ממשלות דרך זום

ישנם שני חששות, 

הראשון, שהחברה מנופחת יחסית להכנסות שלה- בהחלט ניתן לראות שזו לא חברה רגילה גם מבחינת התקופה שהמוצר שלה נצרך ומסתכלים לטווח הרחוק ודבר שני מסתכלים על היום שלמחרת לכן מכפיל ההכנסות פחות רלוונטי ( לדוגמה טסלה). 

חשש שני הוא, מה יקרה עם החברה ביום שלמחרת הודעת החיסון? (מדברים על חיסון זמין כבר בחודש הבא)-  גם כאן נזכיר שההודעה על חיסון אינה אומרת מתן מענה לכלל האוכלוסייה בעולם בזמן קצר, כל ההערכות של חברות החיסונים מדברים על נפחי ייצור בסדרי גודל ש 100M מנות כאשר כל אדם צריך לקבל שני חיסונים כלומר רק ל 50M  אנשים משמע זה אחוז קטן מהאוכלוסייה, ככה שגם כשיגיע החיסון הראשוני לא יהיה פתרון מיידי לכולם.

ב 30.11 החברה מדווחת ועפ"י כל האמור ההכנסות מהתקופה האחרונה אמורות להיות לפחות דומות לרבעון הקודם כך שעל הדוחות הקרובים נרצה לראות עוד קפיצה , לא רואים באופק סיבה לירידות, למעט תיקונים טכנים, ולכן נראה שלפני החברה דרך ארוכה צפונה. 


נכון לכרגע החברה קיבלה יעד של 600$ מאחד האנליסטים והעלאות דירוג מכל השאר.

להשלמת התמונה אני שם כאן את שאר נתוני החברה שיש לשקלל: פלוט, מוסדיים ועוד

https://finviz.com/quote.ashx?t=ZM


יעדים:

 570$ ובמידה ועוברת אותו עם מחזורים ערים גם ל- 600$. אם תפרוץ את ה 600$ עם כח יכולה גם להמשיך הלאה, כמובן להמשיך לעקוב ככל שהמנייה תמשיך להתפתח בכיוון. 


מצב טכני במניה נכון ליום 19.10.20


דוחות אחרונים וצפי:

למי שמחפש להתעמק:

https://www.bamsec.com/filing/158552120000238?cik=1585521


בהצלחה

אין לראות במובא כאן המלצה למסחר.


תוצאה מיום 19.10.20

פגיעה ביעד הראשון 570$ וממש לא הייתה רחוקה מהשני הגיעה כמעט ל 590$

ממשיכים לעקוב היום.