מה עשה השוק אתמול בפן הטכני?


מדוע השוק עלה אתמול?

השוק ראה את צמצום הפער של טראמפ במירוץ לנשיאות, כידוע טראמפ אהוד בתחום שוק ההון ולכן ראינו קפיצה של כ- 1.4% בסלים העוקבים.

מה יקרה היום עם הודעת הספירות הסופיות?

האמת שחיכינו ועיכבנו את הוצאת הסקירה ע"מ לקבל הערכה לאן הבחירות הולכות, אך חמש מדינות מרכזיות הודיעו שלא יפרסמו את התוצאות בלילה והכל נדחה להיום כך שבכל מקרה נהיה חייבים להיות קשובים לתוצאות או השלכות התוצאות רגע לפני צלצול הפעמון.

מה שכן ניתן לתרחש כאן את שני המצבים.


בחירת טראמפ מחדש:

השוק יגיב ככל הנראה בחיוב להודעה זו בהמשך לאתמול. טראמפ אהוד כאמור לעיל (כמובן רק ע"פ חלק מהגורמים ואחרים פחות, כפי שיצויין בהמשך)

זה אומר שתעשיות הביטחון ימשיכו לעלות ע"פ האג'נדה של טראמפ.

חברות הרשת כגון: TWTR, FB, GOOG יכנסו ללחץ כאיום לפרק את המונופול שלהם שכבר התחיל עליהם הלחץ בארבע שנים הקודמות ונראה שטראמפ בקדנציה הנוספת, לא יהיה לו מה להפסיד והוא ירצה לסגור איתם חשבון ולפרק אותם עקב המונופול וזה אומר מעט חשש בטכנו' למניות הללו בלבד עלך כל שאר התחום יהיו רק דברים חיוביים.

מלחמת הסחר יכולה לצוף שוב, התקווה של הסינים שטראמפ לא יבחר ולאור קשריהם עם משפחת ביידן וההשקעה בהם לאורך שנים, הסינים ינשמו לרווחה באם טראמפ לא יבחר וזה אומר התחזקות המטבע בסין והסחר בסין.

כנ"ל באירופה שפחות מתחברים למדיניות של טראמפ.


בחירת ביידן:

פחות טוב לכלכלה, הסינים ימשיכו לפרוח על חשבון העולם, הבורסה תתייחס לבחירתו בחשדנות עד שיבינו לאן הרוח נושבת ממנו.


לגבי הסיוע:

שני המועמדים יעבירו תקציב מוגדל ובזה אין דאגה ולכן נראה רוח גבית לאזרחים ולחברות הקטנות.

בואינג וחברות התעופה יהיו הראשונות "להמריא" עם הינתן הסיוע- השוק בצפי שממש בקרוב תוכנית הסיוע תצא לא משנה מי יבחר.


מניה במיקוד מאנליסט מוביל בשוק ההון

מניית TSLA

4.11.20

מה קרה בחברה לאחרונה?

החברה הוציאה שלל הודעות אתמול: 

דגם Y המשפחתי בן ה - 7 מקומות יצא ליצור בחודש הבא, דגם הסייבר- טראק יקבל עיצוב מחודש  והמנכל צייץ שיש לרכב הזה מעל 500K הזמנות!, עדכון הפול סלף דרייב קיבל כבר עדכון גרסה שני על גרסת הביטא ונראה שיש התלהבות וביקוש לנושא, בתחום האנרגיה: מערכת מיזוג אוויר לבית מבוססת על משאבות חום כמו ברכבים שהיא חוסכת אנרגיה, תחום הסוללות- נפתחו קווי יצור (בשת"פ עם כל החברות שטסלה עובדת איתם) לסוללות החדשות לטווחי הנסיעה הארוכים שיתחברו למרכב הרכב, בשבוע שעבר חברת NIO הסינית לרכבים חשמליים דיווחה על עליה במסירות אוקטובר (צמיחה של 100% גידול משנה שעברה) מה שממשיך לתת חוזק בשוק הסיני לחשמליות וכמובן מעיד על חלקה של טסלה בעוגה.

תרחיש לונג:

תצורת בול פלאג בגרף שעתי תיתן אות גם לשחקנים טכניים, בנוסף קיבלנו מלכודת דבש על ממוצע 50 ביומי ובהינתן שלאור רצף ההודעות וסיום הבחירות שיתנו איתות חיובי לכל השוק נרצה לראות את המניה עולה.

יעדים כדלהלן: 440>445>448>460$ ככל הנראה בסווינג (יש לוודא פריצת קו התנגדות אלכסוני).


תרחיש שורט:

פריצת שווא על הקו התנגדות האלכסוני (שהיה עד לא מזממן קו תמיכה) בנוסף השפעת בחירת הנשיא כפי שהשוק לא יאהב ואז החברה תרד יחד עם כל השוק. נצייין רק שהמחזורים לא מראים על עוצמת קונים ונראה שעולה על שורט סקוויז שיכול להביא עימו לאחר היציאה של הכסף החובבני- כניסה מגבוה יותר של הכסף החכם. יחד זאת יש עוד לא מעט שורטיסטים שעדיין לא יצאו וגם אין סיבה טכנית/פונד' לאור ההודעות והתקדמות המוצרים וההזמנות ולכן התרחיש הזה הוא מעט חלש. 


טכני בתמונות:


אין לראות באמור כאן, המלצה למסחר.


סחרו חכם, 

סחרו עם אנליסט מוביל ומוכח, 

המציג תוצאות מוכחות בשוק ההון 

יחד עם תלמידיו 

והכל בצורה מבוקרת ומוכחת מהברוקרים.


תוצאות מוכחות!