נתחיל בניתוח השוק:

הקרב על הנשיאות בבחירות הקרובות (4.1120) ממשיכות להוות אי וודאות בנוגע למי שיבחר.

שני המועמדים בריצת עמוק לעבר הבוחרים ולמדינות שיקבעו מי בעצם יבחר, אתמול הייתה זו פנסילבניה.

ברקע ועם עוצמה לא קטנה, הגל השני מתחיל לגבות שוב ועוד קורבנות מנגיף הקורנה ומס' החולים רק עולה, ובהקשר לעיל, זה לא מונע מהמועמדים לערוך מפגני בחירות ענקיים וגם ללא מסכות!

פקטור נוסף, שכבר דיברנו עליו כאן, בשבוע שעבר, יחסי ההסלמה בין ארה"ב וסין על רקע מכירת נשק ענקית לטיוואן, שכידוע סין חושבת שהיא "בבעלות" שלה, היקף העסקה ומרכיבי החימוש גם באם חלקם הגדול הוא להגנה ולמרות שיצאה הודעה מרגיעה מטיוואן, הסינים מביעים את מורת רוחם מהעסקה וכבר מתחילים במעשים ולא מסתפקים במילים ופשוט שמים סנקציות נגד חברות כמו: LMT, BA, RTX  כולן נמצאות בהסכם הסחר  וכאשר חברות ענק כאלו מקבלות סנקציות הן יורדות! ואיתם גם השוק בטח לאור כל הנ"ל.

אם משהו חיפש נקודות אור להיום, אולי מכיוון אישור חבילת הסיוע בארה"ב- אז הוא טעה, הם ממשיכים להיות שם יותר ניצים וגם הצעות של בדיקת היתכנות דברים נידחת והאשמות עוברות מצד לצד וביידן ניצל זאת למסע בחירות שלו ואומר שכשאר יבחר הוא יעניק סיוע של 2T$, קצת מגוחך הייתי אומר, כי על מה נאבקים כעת הדמוקרטים מביתו על 2.2T$  וממשל טראמפ כבר מוכן להעניק 1.9T$ אז מה החידוש שלו?

אבל יש בכל זאת נקודת אור, החברות המובילות בשוק מדווחות השבוע וצפי הוא לדוחות טובים מכולן והם בהחלט יכולים להתניע את השוק למעלה לפחות עד ליום הבחירות.

בטכני- שימו לב לתצורת ההיפוך הקלאסית יחד עם נר עם זנב ארוך- מסומן בתמונה לעיל.


ניתוח מניה במיקוד מאנליסט מוביל בשוק ההון

מניית TWLO

(לחיצה על המילים הצבועות בכחול תוביל לדיווחים)

מה קרה אתמול במניה?

דוחות שיצאו באפטר מרקט.


ניתוח מלא של הדוחות ע"פ דוח החברה:

דיווחה אתמול באפטר, עלייה של 52% בהכנסות, עלייה של 33.3% ברווחים YOY. 

עליה של 18.5% בהפסדים התפעוליים (זו אחת הסיבות שהמנייה ירדה באפטר).

החברה צמחה ב- 21% במספר הלקוחות המשלמים. 

ביצעה הנפקה של מניות לפי מחיר של 247$ וגייסה מכך 1.4B$. 

החברה צופה 36%-37% צמיחה לרבעון הבא (מול שנה שעברה). 

החברה צופה לרבעון הבא הפסד של 0.08$ למנייה. 

השוק, אתמול, התייחס לירידה בריווחיות התפעולית ובעיקר לצפי של המעבר להפסדים ברבעון הבא.

יכול לבוא משהו, שאינו קורא דברים לעומק ויסביר את המעבר להפסדים לרבעון הבא בכך שמדובר ברכישה שעדיין לא הושלמה ולכן ההוצאה עבור הרכישה תעיב על הרווחים בטווח המיידי ולכן ההפסדים הללו מובנים לגמרי מהסיבה שהחברה הודיעה היא הולכת לרכוש חברה פרטית, בשם סגמנט (Segment) , בסכום של 3.2B$, העיסקה סגורה, אך עדיין לא הושלמה.

אך לא כך הם פני הדברים, באמת.

מדובר בעסקה בה TWLO לא תשלם כסף לחברה הנרכשת- שהיא גם חברת סטארט- אפ, שעדיין שורפת מזומנים, אלא כעסקה אסטרטגית לשני החברות וככל הנראה, בסוג עסקאות כאלו, יש החלפת מניות או חלוקת מניות לחברה הנרכשת ע"י החברה הגדולה.

ברבעון הבא עתידה העסקה אמורה להיסגר סופית, לכן החברה צופה הפסדים נקודתיים לרבעון הקרוב (ואולי אך מעבר עד אשר חברת הסטראט אפ - תתייצב).

על מנת לסבר את האוזן לגבי החברה הנרכשת  Segment ולהבין את הפוטנציאל שקיים ברכישה הזו נציין את הדברים הבאים: 

החברה תסייע לTWLO להגדיל את השוק מ62B$ ל 79B$, 

מספר השימושים בחברה הנרכשת עלה ב 37% לעומת שנה שעברה,  

החברה הנרכשת, כאמור לעיל, היא חברת סטארט-אפ (למי שלא יודע חברות סטארט אפ לרוב שורפות מזומנים בתקופה שעד הפריצה שלהן/רכישה שלהן)

הכנסות החברה צמחו ב 88% וב- 180M$ ביחס לשנה קודמת.


חברה כמו TWLO שנמצאת בצמיחה כבר מספר שנים עם צמיחה של 30-40% בין שנה לשנה ושומרת על ריווחיות.

אין לה סיבה שתעבור להפסדים, בטח לפני סוף שנה, שבה יש גידול במכירות. 

על פניו מדובר, בנוגע לעסקת הרכישה (למרות שאינה עסקת תשלומי כסף), החזר השקעה הוא ארוך מאד (17 שנה וזאת על פי ההכנסות הנוכחיות של $180M בשנה ולפי ערך רכישה של 3.2B$), כמובן שכאשר מדובר בחברה צומחת בנוסף לכוח של חברה כמו TWLO השת"פ הזה יביא לצמיחה נוספת לחברה.

במקביל אסור לשכוח שTWLO רוכשת את החברה יחד עם קופת המזומנים שלה. 

חייב לציין שהרכישה הזו כפי שציינו לעיל מגדילה את נתח השוק של TWLO שזה עצמו גם יביא להכנסות נוספות כמו גם מכירת שירותים נוספים של החברה הנרכשת וכבר יש לנו כאן דיל שהוא הרבה יותר משתלם. 

אנליסטים צופים, על הרכישה הזו, עלייה בהכנסות של בין 15%-20%, אך יחד עם זאת הדבר לא יתרום לריווחיות החברה. 

מבדיקה אחורה אנו רואים שחברת TWLO צומחת בכ- 10% מרבעון לרבעון ולמרות שאמורה לקבל על הרכישה של החברה הזו עוד כ 180M$ בשנה החברה לפתע צופה בגיידנס שלה לרבעון הקרוב, צמיחה שולית בהכנסות של כ- 1.5% בס"כ (וזו לפי ההערכה הגבוהה של החברה) ולכן הדבר תמוהה לאור הרכישה. 

מצ"ב תמונה מתוך הדוח לגבי הגיידנס:


יהיה מי שיאמר שההכנסות של החברה הנרכשת יכנסו לקופת TWLO רק בסיום הרבעון הקרוב, אך עדיין אנו רואים עפ"י צפי החברה רגרסיה/האטה בצמיחה שלה, מצד עצמה, עוד לפני החברה הנרכשת ואת זאת רואים משקיעים לטווח הארוך ואינם אוהבים זאת

היות וכאמור העסקה אינה כוללת תשלום כספי בפועל לכן נושא ההפסדים על הרכישה הזו לא מובנים לגבי הרבעון הקרוב, אך היות והחברה הנרכשת שורפת מזומנים, ההפסדים הללו ישפיעו בטווח הקצר/הארוך על TWLO וזה כמובן עוד נושא שהמשקיעים לא אוהבים

שווי המזומנים ב- TWLO נכון לכרגע, בסוף התקופה, עומד על 1.12B$ ובצמיחה משמעותית לעומת שנה קודמת.  

תרחיש שורט:

יש מי שיבין שהרכישה הזו למרות היותה רכישה אסטרטגית לטווח הארוך, אך לטווח הקצר, היות ומדובר ברכישה של חברת סטארט אפ, ששורפת מזומניםהיא ותגרום לחברת האם TWLO להפסדים, כפי שגם אנו רואים מייד בגיידנס של החברה, ומבחינתו זו הודעה שלילית.

משקיעים כמובן שלא יאהבו שהחברה עוברת להפסדים בנוסף לדיווח הנוכחי שיש הפסדים תפעוליים. נזכיר שהחברה צמחה כ 52% בהכנסות YOY והצמיחה לרבעון הבא מציגה רגרסיה/האטה בצמיחה ומעבר להפסדים פר מנייה.

יש להוסיף למשוואה הזו את נושא המחיר במנייה עלה בכ- 200% לעומת שנה שעברה על אותה תקופה בדיוק מה שכמובן אינו בקורלציה אל מול הצמיחה בהכנסות שעומד על 52% ולכן יהיה שחקנים פונדמנטלים שיחפשו כאן שורט לאור כל הסיבות הנ"ל.

בנוסף להכל כאשר בודקים את נקודת הקפיצה על ההודעה הרכישה (09.10.20) שאז מחיר הפתיחה עמד על 287$ ועלה על הודעה זו, כעת, לאור ההבנה, שחברת Segment נכון לכרגע תגרום להפסדים ל- TWLO יהיו מי שניסו להוריד בחזרה את מחיר המניה למחיר קודם ליום להודעה ב 09.10 ולכן ראינו זנב באפטר שנגע ב 287$. 

יעדים: 294$>293$>291$>290$>289$>288$


תרחיש לונג:

ככל הנראה יגיע לאחר חזרה ליעדי השורט, אך אם נקבל גפ אפ בשוק יחד עם 89% מוסדיים שירצו להגן על הפוזיציות שלהם, במקביל לצפי גידול של 15%-20% בנתח השוק של TWLO בטווח הארוך ובנוסף חזון לחברה הנרכשת יהיו משקיעים שיחפשו את המנייה לטווח הארוך ולכן כאשר המחיר יגיע שוב לנמוך הם יחפשו כניסה במחיר נוח ונרצה לראות את המחיר עולה על אסטרטגיית MRR.

יעדים: 293$>300$>304$>309$>310$>312$>315$ (יעדי הלונג יגיעו ככל הנראה בצורה של סווינג לטווח הארוך) כל זאת כפוף לשוק עולה.

טכני והסברים על הנאמר לעיל מתוך הגרפים בתמונה:


אין לראות באמור המלצה למסחר.

בהצלחה במסחר,

רק עם אנליסט מוביל בשוק ההון

ניתן לקבל תוצאות מוכחות וריווחיות בשוק ההון


מבצע הפני ומומנטום עדיין נמשך עם 80% הנחה עד סוף השבוע- למצטרפים היום- תקבלו גם וויבנר ביום שישי הקרוב:

https://lp.expert-traders.co.il/penny/

למי שרוצה לקבל את הסקירות המלאות שלנו למניות נוספות והזדמנויות נוספות בשוק, מוזמן להצטרף אלינו לקבוצת "סקירות הזהב"

דרך התשלום בדף הבא:

https://lp.expert-traders.co.il/gold/


מחכים לכם שתצטרפו להצלחה

השקעה קטנה

הצלחה גדולה


תוצאות:

הכל פעל בדיוק ע"פ הצפי כולל הסדר שנכתב כאן, שקודם נקבל את השורט ומשם את הלונג.

ניתן לראות איך היעדים שלנו היו מדוייקים- בשורט, המניה הגיע ליעד ומשם בדיוק זינקה למעלה עד היעד השני ומשם שוב למטה.