סקירת שוק שבועית- לשבוע מסחר המתחיל ב-21.12.20


אתחיל ואומר שצריך לא מעט אומץ לכתוב את הדברים הבאים, שיופיעו בסוף הסקירה למי שיחזיק ראש עם הדברים.

אנליסט מקצועי לא מקריא את מה שכותבים בכל מקום, אלא הוא עורך השוואות, מבצע מחקר ובעיקר "חופר" מתחת לרדאר למצוא את האמת החבויה.

מעולם לא הייתי שייך ל"עדרים" ומעולם לא בחרתי ללכת בתלם שמתווים לכולם ומצד שני אני לא אנטי ממסדי שבוחר ללכת דווקא נגד הזרם, כמוטו לחיים.  אני לעולם לא מוותר על עבודה עם ההבנה שלי ועם התובנות שלי ובעיקר עם הניסיון שלי בחיים ולכן כשיש לומר את האמת ע"פ הבנתי האובייקטיבית (ולא ע"פ השקפתי הסובייקטיבית) אני אומר אותה בראש מורם ללא חשש מה יהיו ההשלכות ומה יאמר ה"אחר", ה"אחר" בכלל לא מענין אותי.

אני יודע באיזו דרך אני לומד ובוחר לפסוע ולכן בסוף, ה"אחרים" אוכלים את הכובע ואני קוטף את תוצאות דבריי.

הדרך הזו לא התחילה בשוק ההון, אלא היא מלווה אותי עוד מילדות, לומר את האמת, ובגדול היא קיבלה תאוצה מאז הצבא בתפקידי שחשפת מפקד שמבצע דברים לא הגונים וישרים מקצועית ומשם זה המשיך בדרכי בניהול בחברות גלובליות לחשוף את האמת המרה ומשם לבצע את כל השינויים ולהביא את התוצאות המיוחלות.

מדוע ההקדמה הזו?

כי יהיו מי שירימו גבה לנוכח הדברים שאני עומד לכתוב כאן, יהיו כאלו שיאמרו "קונספירציות", "אלה המקורות שלו?" וכו'...

אז שום דבר מדבריי אינו קונספירציה!!! הכל מבוסס והוצלב מול מקורות נוספים, אך דבר אחד אני כבר אומר כאן: בעיני המידע שאנו מקבלים מהתקשורת במיין סטרים שווה כקליפת השום!!! ולכן יצאתי כבר שבועות למחקר מאין למצוא את המקורות שלי ובעיקר למצוא את האמת שמתחת לשטח ויש סערות מתחת למים שנראים שקטים וללא דיווחים במיין סטרים של המדיה.

נתחיל במתכונת הרגילה:

אלו תוצאות שבוע המסחר וסופ"ש בסלים העוקבים: 

סה"כ טכנית הכל ממשיך להראות חוזק להמשך, גם גל הירידות בשישי האחרון לא הצליח להכניע את השוק ובשעות האפטר מרקט ראינו את המחירים חוזרים למעלה עם מחזורים ערים ולא זניחים ולמעשה העליות הללו לא נראות, כרגע, בנרות היומיים והשבועיים - מבט קל בגרף השעתי יוכיח לכם זאת.


הסיבה לעליות בשעות האפטר הם הבנקים המובילים!

הבנקים המובילים קיבלו אישור/ שיחרור מגבלות לרכישת מניות מהפד' שהם יכולים  לרכוש מניות שלהם- ומיד כל הבנקים זינקו בשעות האפטר מרקט.

במקביל הבנקים אומנם קיבלו אישור/שיחרור מגבלות לרכישת מניות, אך הם עדיין מנועים מלהגדיל את הדיבידנדים שלהם כל זאת עקב מבחני הלחץ על הבנקים שהוכיחו לפד' שיש לבנקים המובילים רמות הון חזקות- (לחצו כאן לקריאה)

מה זה אומר?

זה אומר שבין השאר הבנקים יוכלו לתת, לאור תוצאות מבחני הלחץ, גם הלוואות למשקי בית ולעסקים גם כאשר תהיה תפנית שלילית במשק.

התרחישים  ההיפותטיים על פיהם נבחנו הבנקים לעתיד לאור מצבם הפיננסי החזק הם:

1. באם הכלכלה סובלת פגיעה קשה אך היא מתאוששת במהירות לאור החיסונים.

2. הכלכלה חוטפת מכה חלשה עם התאוששות איטית

לאור שני מצבים אלו הבנקים יוכלו לעמוד, לאור מצבם הפיננסי, במינימום הרגולטורי ליחסי הון מבוסס סיכון  ולכן הם קיבלו הקלות ושיחרור הגבלות עד לגבול מסויים.

נזכיר רק שזה מבחן הלחץ השני השנה (בד"כ יש מבחן אחד כזה בשנה שמבצע הפד' אך עקב הקורונה בוצע עוד אחד עקב חוסר הוודאות הכלכלי).

וכמובן שזה מעודד את כולם, בעיקר את משקי הבית שצריכים גם להתחיל לשלם מחדש משכנתאות וגם לעסקים הקטנים שצריכים חמצן עד לפתיחה מלאה של העסק, בטח לאור ההחמרה כרגע במצב התחלואה והסגרים במקומות רבים.

זה מה שקרה בסיום היום בסופ"ש


מצב המדדים הקבועים שלנו- אני מציע לבדוק כל מדד עוקב גם מפנים בגרף תוך יומי ולראות את ההשפעה של הבנקים עליו.


מה עשו ה- FAANG+ MSFT?

כך המניות נראו בשעות האפטר מרקט.


עוד מהלומה קשה שקרתה בסופ"ש היא המכה שהנחיתה חברת מייקרוסופט (MSFT)  על אינטל בהודעה שהיא (בדומה לאפל) תייצר את השבבים שלה בעצמה ולא תצרוך בעתיד את השבבים מאינטל!

אינטל מיד מגיבה בירידות חזקות ויש לה עוד דרך לרדת על ההודעה הזו כי זו כבר חברת ענק השניה בגודלה שחותכת ממנה הכנסות ורווחים, בטח לאור התחרות הקשה עם AMD שמזנבת בה חזק- ומי שחכם שווה לו לבדוק מה קרה מאז הודעת אפל על יצור עצמי במניית אינטל ויבין מה הוא צריך לעשות.

לחברי הקהילה אני מציע לבדוק את אסטרטגיית COIS


מצב התחלואה והשפעתו על מחירי הנפט?

רק מחמיר. 

מעל 17 מ' חיוביים לגבי הנגיף ומעל 3600 מקרי מוות רק ביום ה' האחרון.

מה שכמובן גורם לסגרים והסגרים משפיעים על התנועה כולל בתחבורה וזה כמובן בשרשרת תגובות מוריד את מחירי הנפט שירדו בסדרי גודל של כ- 1%.

גם הודעת הפד' לגבי אישור החירום לחיסון של חברת מודרנה לא הפיח תקוות חדשות בפועל בשוק ("מכור את החדשות") בטח לאחר שכל השבוע הנושא הזה היה ידוע ותומחר.

מצב דורשי העבודה:

גם המצב הולך ומחמיר. הצפי עמד על 800K ובפועל היו 885K דורשי עבודה חדשים ונתון זה הוא בעליה משבוע שעבר שעמד על 862K שגם הוא היה גבוה מאוד.

כל הנ"ל גרם לירידות החזקות בשוק.


מצב הסגרים:

אירופה עוברת לסגרים ארוכים עד לאחר החגים לתאריכי 19.1.21 לאור כמות המתים שם ביום וכמות החולים המתרבה.

ארה"ב גם מהדקת סגרים וכל הנ"ל כמובן מקשה על צמיחה ולכן ראינו ירידות חדות ביום ו'.


מה קורה עם תוכנית הסיוע?

כפי שציינו בשבועות הקודמים, זה נהיה כלי לשחק בו בשוק. רוצים להעלות אותו, אז מזרימים הודעות של "תיכף יש הסכם" וכשרוצים להוריד את השוק אז מייצרים חדשות ש"הכלים נשברו" ונותנים לידיים חזקות להשאר/ להוסיף פוזיציות והכסף החובבני יוצא מהמשחק.

ובכל זאת מה קרה בסופ"ש?

אין הסכמות! כרגע העבירו זאת ל"תקוות" של סופ"ש. כרגע הם רוצים לדון בסמכויות הפד' להלוואות בחירום.

מייצרים הודעות של מימון נוסף של יומיים עד להגעה להסכמות- שמתם לב כמה זמן סוג כזה של ההודעות נמשך?

בשבוע שעבר הם האריכו את התשלומים למובטלים וכך מושכים זמן ונוטעים תקוות לשוק שימשיך לעלות (לא שאני נגד).

הרפובליקנים רוצים לרסן את הפעילות של הפד' לשעת חירום ואילו הדמוקרטים רוצים לתת לבנק מרחב גדול יותר של פעילות, אך שני הצדדים מודיעים שיש ספק אם יגיעו להחלטה עד סוף היום וכך השוק יורד!

הנשיא טראמפ אגב, מצדד בריסון הבנק המרכזי, הפד'.

זוכרים את ננסי פלוסי? היא כבר פעמיים דחתה/עיכבה את הודעתה לעיתונאות בדבר המשא ומתן וממשיכה "להתעסק" עם המשקיעים.


בולטות בשבוע שעבר:

חברת נייקי (NKE), באופן מוזר ומפתיע, מדווחת באפטר של יום ו'- לא מצב שיגרתי בכלל, אך התוצאות מעולות ונראה שהשינוי שהחברה ביצעה במכירה ישירה לצרכנים במקום דרך קמעונאיים עושה את שלה והרווחים וההכנסות רק עולות באופן משמעותי מאז. (כאן תוכלו לקרוא על הדוחות בצורה מפורטת).

מי שעקב אחר הניתוח של הדוחות הקודמים שלנו על החברה הבין מה עליו לעשות ויכל לעשות כאן סיבוב רווח מעולה.


חברת FDX שדי אכזבה בירידות המחיר, עקב עלויות הובלה בקרקע וזאת למרות שהחברה הייתה צפויה ואכן השיגה תוצאות מעולות בדוח עצמו עם צמיחה בהכנסות וברווחים בצורה משמעותית, לאור גל המכירות ברשת ועוד צפי גדול לעליות במכירות ברשת והחברה הודיעה שהיא כבר ערוכה לכל המצב החדש- האם קיבלנו כאן שוב ניעור ידיים בהודעה שלא מחזיקה היגיון?- כי לבסוף החברה צמחה בריווחיות ב- 92.4% YOY ורק ירדה מעט לעומת הרבעון הקודם- אסור לשכוח שאנו בחודש דצמבר- חודש מכירות חזק ברשת עם כל המתנות לסוף השנה לחגי הנוצרים והחברה צריכה להמשיך ולצמוח במכירות וברווחים ולבטח הם ימצאו דרך להוריד את עלויות המשלוח של החבילות בעלות הנפח היותר גדול.

לדעתי יש כאן משחק יפה של ניפנוף ידיים חובבניות היות והמכירות עלו YOY רק ב- 18.9% ואילו הרווחים צמחו ב- 92.4%, כאמור לעיל, אז על איזה ירידה ברווחים הם מדברים? ומי בכלל משווה רבעון לרבעון? זה הרי כמו להשוות תפוחים לאגסים גם למי שרוצה להשוות תקופת קורונה לתקופת קורונה, זה עדיין לא נכון במיוחד שהחברה הכניסה יותר הכנסות גם באם נקודתית הרווח ירד לעומת הרבעון הקודם ועדיין תקופת דצמבר לפננו והסגרים רק מתהדקים.

דבר נוסף שאסור לשכוח כמות הטיסות והמסירות של משלוחי החיסונים של החברות השונות לכל העולם. חברת מודרנה לדוגמא חתומה על הסכם עם FDX ללמדנו שזה עוד הכנסות על הקיים בממילא.

האנליסטים צופים ירידה בהכנסות וברווחים לרבעון האחרון ואני אומר- בולשיט!!! (עזבו שאלו עדיין תוצאות מעולות לעומת שנה שעברה YOY). 

החישובים של האנליסטים שגויים והם בכלל לא שיקללו את העלייה בהזמנות ברשת ובטח לא את משלוחי הקורונה לכל העולם ששם לבטח החברה תגבה מחירים לא מוזלים מהמדינות, שפחות נוטות להתמקח על המחירים, בטח בעת משבר ולכן לדעתי כל המודל החישובי של האנליסטים הוא מוטעה  לאור השינויים במבנה הרכישות של האזרחים ברחבי העולם לאור הקורנה.חברת JMIA שכיכבה כאן אצלנו המון- המשיכה את דרכה צפונה כל השבוע

גם כאן לאורך השבוע היו ניסיונות להוריד את המחיר עבור החובבנים ורק מי שקרא בין השורות ולא שיחק לידיי "שורות המחץ" בהודעות הבין מה עליו לעשות, בטח מי שעוקב כאן אחר כל עדכון שלנו.

סקירה אחרונה שקיבלתם כאן- הסקירה המקיפה והמלאה  על החברה ופעילותה יצאה הרבה קודם כאן עבור כולם.


איך ניתן לשכוח את טסלה?

נגד כל צופי הרעות, נגד "משקיעים אגדיים", נגד אנליסטים בכירים בעולם, בטח נגד בנק JPM עם הורדת דירוג הזויה ובטח נגד חובבנים כאן בארץ- אמרנו וכתבנו, מס' פעמים, בקול הכי ברור וצלול, רק תעלה עד לכניסה למדד!!!.- (תבדקו אותנו כאן)

החברה פשוט ממשיכה לטוס ולא סופרת אף מבקר וגורמת לכל צופי השחורות לחברה ושחקני השורט להפסיד מיליארדים- אבל ככה זה כשנשענים על מהמרים וחובבנים בתחום ולא חיים את החברה יום יום מבפנים!מניות למעקב לשבוע הקרוב.

מניות 21-27 לאסטרטגיית סווינג שנקראת BFBF -  השאר לפי הסקירות בקהילה.


השבוע יש לנו שבוע מסחר מקוצר- יום ה' קצר ויום ו' ללא מסחר

בהצלחה לכולם.

עד כאן למי שמחפש לשמוע כמו כולם ורק "לקחת מניות לדרך" 

למי שמחפש ללמוד מה קורה מתחת לפני הקרקע בארה"ב שימשיך לקרוא.

קודם נתחיל בזה שהיו בשבוע החולף מס' מעצרים רציניים.

הראשון- בנו של ביידן, האנטר שהואשם בחקירה ונשבר בה והודה שלקח מהמפלגה הסינית סכום של 10M$ עבור הבחירות שזה נושא שאסור ע"פ החוקה האמריקאית קשרי משפחת ביידן עם הסינים לא חדשה לאיש שעוקב אחריהם מקורב וכל עסקיהם המלוכלכים איתם למימון המשפחה, הבן שנעצר בעברו נזרק מהצבא עקב שימוש בסמים והיה מובטל עד שאביו סידר לו גו'ב ולפתע "הפך" לאיש עסקים מצליח  דרך עסקאות מפוקפקות בסין ובאוקריינה שחלק מהכסף עבר לג'ו ביידן האב שנקרא בשם קוד בכל ההתכתבויות של המשפחה בשם קוד, גם אחיו של ג'ו ביידן קשור עם הסינים. 

כעת ה FBI חוקר את הקשר והראיות להעברת הכספים דרך בנו ישירות לביידן ואם זה ימצא- הרי שכל מועמדות ביידן מבוטלת!

נכון לרגע זה רק רשת פוקס וניוזמקס (היחידים לשעה זו) כן מדווחים בדיווחים מתפרצים ודיונים באולפנים שהאנטר קיבל 10 מיליון דולר מהסינים שיעברו לאביו ויש ציטוט מהודעת טקסט "שזה יראה כמו ביזנס". מדברים גם על "התערבות פוטנציאלית של ממשלות זרות בבחירות". 

מעצר אחר היה של שני מעצבי אופנה ידועים  שקשורים דרך רשת הפדופיליה של ג'פרי אפשטיין הידוע גם עם "אי התענוגות שלו" וקשריו עם אנשי עסקים גדולים, ראשי מדינות בהווה ובעבר וגם בקרב קרובי מלוכה, האיש הורשע במשפט ומאז התאבד ובינתיים תפסו את שותפתו לעסק,  גיזליין מקסוול, שהייתה במנוסה מאז מעצרו וכל הנראה גם היא מתחילה "לזמר" בחקירות.

אלו שמות העצורים:

בויניפג שבקנדה נעצר טייקון האופנה האקצנטרי פיטר נייגארד בחשד לסחר בנשים והונאה. ההון של נייגארד נאמד בקרוב למיליארד דולר.- בפאריז נעצר סוכן הדוגמניות ז'אן לוק ברונל, שותפו של ג'פרי אפשטיין הידוע לשימצה.

מדוע כל זה קשור לשוק ההון?

כי באם גברת מקסוול ממשיכה ל"זמר" זה אומר שיש עוד המון בעלי עסקים וידוענים בשוק ההון כברוקרים רציניים, מנהלי קרנות ולא פחות ולא יותר בעלי חברות ענק בתחום ובעלי חברות ענק הנסחרות בבורסה, שכרגע עוד מוקדם להזכיר את שמם, אבל אם יבוא עוד גל מעצרים נרחב- אזי יש לנו לצפות לסחרור רציני בשוק כי החברות הללו ממש מחזיקות את השוק ומובילות אותו.

אגב גם האנטר ביידן חשוד בפדופיליה ברשת של אותו ג'פרי אפשטיין- עכשיו מבינים מדוע זה קשור לשוק ההון ולסנטימנט שישרה בשוק לאור הגילויים הללו כאשר סוף סוף התקשורת לא תוכל להעלים אותם ולצנזר אותם יותר מהצופים שלה.


לאחרונה יורטו התכתבויות בין שני שופטי עליון נגד טראמפ  בקשירת קשר לגרימת חבלה בבחירות האחרונות.

למי שרוצה לקרוא מעבר ולראות את ההתכתבויות (היו גם שיחות טלפון שיורטו ע"י המודיעין האמריקאי) לחצו כאן

כך נשמע שופט עליון בארה"ב: 

"בשיחה טלפונית על דונלד טראמפ ב- 8/19 הצהיר השופט ג'ון רוברטס כי הוא יוודא ש"הבן-ז..ה לעולם לא ייבחר מחדש".

היום יש עו"ד שדורשים את התפטרות של השניים כמושחתים! ויהיו לזה השפעות על מערכת הצדק שכרגע לא רוצה לעסוק בתביעות הללו של טראמפ ומנסה להדוף אותם, מחשש לפרעות, לבית הנבחרים.

אגב הדברים לעיל, אחד מהמעורבים בפרשה, ג׳ון רוברטס נשיא העליון, קשור גם הוא כלקוח של רשת הפדופיליה וככל הנראה נסחט בידי אנשים ושינה את השקפתו ויושרו המקצועי ואלו דבריו של עו"ד ידוע בארה"ב,עוה"ד לין ווד, נגד שופטי העליון המושחתים: "שופט העליון ג'ון רוברטס רשום בפנקס הטיסה של אפשטיין". 

הוא אגב גם נשמע ע"י עדים שהעידו שהוא זעק ורותח על שופטים בדרגות הנמוכות יותר בנוגע לעתירות של טראמפ ודרש מהם לדחות אותם. (שווה לכם לבדוק את אמינות הכתב הזה  ולהבין עד כמה הוא ישר) ולמי שרוצה ממש לצפות בעדות של עובד בבית המשפט שמעיד בשבועה שיכנס לכאן: >>https://mobile.twitter.com/kylenabecker/status/1339641451215544322?fbclid=IwAR2X6U8CXhofzHB-lzT2gML3ZmxTnhuJ9ZKWFTDgLgXd8sZGadAOGg2OXOs

או לפרופיל האישי שלי ששם אני מרכז המון מידע בנושא ועוקב אחרי הכל 

נכון לכרגע חלק גדול מתביעות הצוות של טראמפ נדחות כאמור וכרגע הדברים מובנים מדוע זה קורה, אבל לדעתי טראמפ היה מוכן לזה עוד מהבחירות הקודמות ולכן גם הצהיר מראש שהבחירות הללו לא יהיו תקינות, אבל כל זה משחק של הפיכת הניצוד לצייד, ודי למבינים.

כרגע מעבירים אלקטורים לאספת הקונגרס בארה"ב ונושא הדיון וההצבעה הוא: 

האם הבחירות בארה"ב היו תקינות/הוגנות?

מי שאחראי על הוועדה הזו ויקבע הוא מייק פנס, המשנה לנשיא טראמפ, ובסמכותו לאשר או לסרב לאשר את קולות האלקטורים הדמוקרטיים. נראה כיצד יפעל. יש כאן עוד דברים להבין, אבל די בזה לעת עתה.

אותו מייקל פנס כבר נאם ואמר: "אנחנו נדאג להגן על החלטת הרוב".   


בינתיים יצא דוח, של פיטר נבארו, היועץ של טראמפ, דוח בין 36 עמודים ובו יש את כל ההוכחות על הזיופים בבחירות בארה"ב.

אותו פיטר נבארו גם צייץ "אנחנו צריכים לעשות משהו לפני יום ההשבעה, אחרת יהיה לנו נשיא לא חוקי ולא לגיטימי".

טראמפ כבר הוציא הודעה שב- 6.1.21 יום הכרזת הנשיא המנצח הוא עורך עצרת מחאה ענקית.


עוד הודעה חמורה של טראמפ נגד ביידן ש"כף רגלו לא תדרוך בבית הלבן"- 

במקביל אנשי הפנטגון הפסיקו לתדרך את אנשי ביידן עד להחלפת השילטון ויותר ויותר אנשי טראמפ מתחילים לעבוד ולדחות למעשה בפועל את אנשי ביידן ולא מעדכנים אותם בדברים הסודיים השוטפים.- מי שחושב שטראמפ עושה זאת כי הוא לא רוצה להפסיד בכבוד בכלל לא מבין מדוע טראמפ נכנס לפוליטיקה ולנשיאות!!!

עוד דבר שארע, היועץ הלאומי לשעבר, מייקל פלין, הציע מעבר לשילטון צבאי במדינות בהן יש מחלוקת לגבי תקינות הבחירות וע"י כך לבטל שם את הבחירות ולערוך אותם מחדש ע"פ כל הכללים. (למי שחושב שזה תקדים שיבדוק היסטורית- זה נעשה כבר 64 פעם קודם בהיסטוריה האמריקאית).

כתב ועיתונאי רציני מהאסקולה הישנה ב- FOX תוקף את העיתונות וגופי התקשורת שמרקיבים את המדינה

https://www.facebook.com/officialteamtrump/videos/219026453080713/

למי שלא מעודכן, ארה"ב עברה מתקפת סייבר רצינית ולא רק על גופי תקשורת כפי שדווח, אלא גם על מתקני גרעין ואנרגיה בארה"ב ובארה"ב מאשימים את הסינים בנושא כך שיש לנו "מלחמה שקטה" מתחת לרדאר.


בינתיים, טראמפ, בצו נשיאותי, הורה לאסור על חברות סיניות לרשום את המניות שלהן בשוקי ההון בארה"ב- אמרנו לכם שלא לעסוק במניות סיניות?

האמת שיש משהו אחד שעדיין לא ברור לי, לקראת סופ"ש, אשתו של טראמפ וכל בני משפחתו פונו מהבית הלבן והיה צפי למשהו גדול ביום ו', שלא קרה בינתיים- כנראה משהו נדחה עקב התפתחויות או שהכוונה הייתה לדיווח הזה של התקפת הסינים בסייבר על ארה"ב.

אגב משהו שמע על בית מאסר ענק וחדש בארה"ב וכולם מדברים על זה שהוא נועד ליום שאחרי ה 6.1.21 ולא בגלל השבעת ביידן- זה כרגע בגדר שמועות, אבל בית המאסר הוא מקום דא-פקטו!


ישנו עו"ד מאוד וותיק וידוע בארה"ב, לין ווד, שכתב כך בעמוד שלו:

"הבחירה הזו היא שיאה של הקרב בין חופש לקומוניזם, בין טוב לרע" - 

לין ווד טוען כי הנשיא טראמפ הולך לנקות את הביצה מסין הקומוניסטית , מכל השקר והזיוף מהבחירה המזוייפת הזו.

לין ווד עורך דין מהבכירים שידעה ארצות הברית ידע להוכיח פרשיות מסובכות בבתי המשפט בארצות הברית , וקיבל על כך אהדה עצומה מקצה לקצה בארצות הברית , אדם אהוב מאוד בארצות הברית , אמר את דבריו בעקבות הודעות התקשורת הכוזבות על ההכרזה המוטעת על ביידן שוב לפני הזמן האמיתי.


בשקט בשקט יצא מחקר רחב היקף על השתתפות ומימון של הבעלים של פייסבוק , מכספו הפרטי, בסך של כ- 500M$ לטובת הבחירות, לטובת ביידן(!), כמו גם הטיית המכונות בצורה מסיבית של ההצבעות ע"פ האינטרס של פייסבוק (והאינטרס שלהם ברור- "רק לא טראמפ" שרוצתה לפרק אותם!) - מי שרוצה להתעדכן ולהבין מדוע אני מזהיר מפני פייסבוק ביום שאחרי באם טראמפ יוכרז כנשיא לבסוף- יבין דרך כאן טוב יותר (לחצו) 

לאחר כל זאת יש כבר ניצנים בתקשורת המיין סטרים, ברשת פוקס, שהחלו לומר בבירור שטראמפ ניצח בבחירות האחרונות - לחצו כאן לצפייה 

An intel source tells @MariaBartiromo that “President @realDonaldTrump DID in fact win the election...” 


עד כאן לגבי כל מה שקורה בארה"ב ולכל דבר תהיה השפעה עלינו, לעוסקים בשוק ההון.

ולמי שרוצה להבין עד לאן זיופי הבחירות הגיעו ומה השלכתם על האמריקאים מוזמן לצפות בסרט המושקע הבא (כשעה וחצי) 

https://www.facebook.com/photo?fbid=3690923700930638&set=a.576018865754486

כאן יש מסמך מתוך מאות מסמכים בקשר למכונות הדומיניון ואיך עבדה השיטה:כאן יש לכם רשימת לינקים לקשרי פוליטיקאים ומושלי מדינות עם סין:

מושל ג'ורג'יה בקשרים עם סין: https://www.youtube.com/watch?v=gBnD4zRXivA

סיפור המרגלת הסינית עם קשריה בקרב חברי קונגרס https://www.youtube.com/watch?v=RJ59CVOT32Y

המשטר הקומוניסטי עם חדירה לחברות ביטחוניות בארה"ב וברחבי העולם  https://www.youtube.com/watch?v=lc9bpSJrSQk


אני אמשיך לעדכן ככל שיצאו דברים חשובים.

אני יודע רק דבר אחד בחיי: "האור תמיד גובר על החושך" ו"סוף האמת להתגלות".

ימים יגידו.


ואם כל זה לא הספיק אז יש עכשיו הודעות על מוטיציה חדשה לקורנה- הודעה שיצאה מרוהמ בריטניה, ג'ונסון והכריז על סגר מלא בלונדון- אלו דבריו: 

"המוטציה החדשה מאיצה את ההתפשטות ב-70%. אין עדות לכך שהחיסון יהיה פחות אפקטיבי כתוצאה של מוטציה חדשה של קורונה, אבל אנחנו חייבים לפעול כעת. נציג מגבלות חדשות בלונדון ובדרום מזרח אנגליה. כל אזרחי בריטניה מתבקשים להישאר במדינה, נסיעות לחו״ל במקרים נחוצים בלבד."

עדכון: המוטיציה החדשה התגלתה גם באיטליה.


עדכון חם: 

יש הסכמה על תוכנית הסיוע בגובה של 900B$ הכל מפורט כאן בצורה פשוטה.

https://finance.yahoo.com/.../democratic-and-republican... 

ככל הנראה נקבל שוק ירוק כמו בכל שנה בדצמבר.