מה היה לנו אתמול?


השוק פתח בגאפ אפ ולא החזיק (אמרנו לכם!) עבר לירידות וחזר למעלה בצורה חזקה ושוב סגר בירידות.

מה ארע אתמול?

1. ארה"ב תובעת את חברת גוגל הענקית על היותה מונופול שעשה ועושה בכוחה לקדם את עצמה.

2. חברת MRNA הודיעה שתקדים את החיסון לדצמבר השנה- משהו נלחץ כנראה מההקדמה של חברת פייזר (PFE ).

3. היה רצון לאשר בסנט חבילת סיוע בגובה של 500-600B $ עבור העסקים הקטנים וזה הכניס בוסט לשוק.

היום נצטרך לבדוק האם זה עבר...

4. היום זה יום הדיד ליין לגבי אישור תוכנית הסיוע ויש לראות לאן זה יתפתח האם יאושר סוף סוף או המשך המאבק שיעיב על השוק והתוכנית תחכה ליום שלאחר הבחירות.

הרפובליקנים העלו את ההצעה ל- 1.9T$ T ויש תקווה שהיום יגיעו להסכמה או הדברות נוספת לפיתרון הסכסוך.

בינתיים דמי האבטלה ממשיכים להיות משולמים ישירות לאזרחים.

״אני רוצה לעשות את זה גדול יותר מהדמוקרטים. לא כל הרפובליקנים מסכימים איתי, אבל הם יעשו זאת״  - מדברי טראמפ אתמול שנראה  ששוב שינה את גישתו לסיוע וחזרה לשולחן המשא ומתן.

5. חברת NFLX דיווחה אתמול באפטר מרקט- וירדה בכ- 6.6%  החברה לא עמדה בצפי הרווחים והיכתה תחזיות בנושא ההכנסות, יחד עם זאת משנה לשנה (YOY) יש עליה משמעותית בשני הפרמטרים הללו ולמי שרוצה ללמוד את הדוח לעומק מומלץ להיכנס לכאן:

https://www.bamsec.com/filing/106528020000448?cik=1065280

תמונה מהדוחות מצורפת:


מניית הזהב: 

SNAP

מה קרה אתמול?

דיווחה באפטר שיפור של 13% ברווח פר מנייה, עליה של 52% בהכנסות ונכון לכרגע צפי אנליסטים ממשיך להיות חיובי מאד. המנייה קפצה ב 23% על הדוח מה שמשאיר עוד אפ-סייד על הדוחות. משתמשים גדלו ב 18% YOY ל 242M. התזרים התפעולי עלה ב 23%. 

לאורך השנים (מ 2017) החברה בשיפור מתמיד בהכנסות וצמצום ההפסדים. 

מתחילת 2019 החברה עלתה מאזורי ה 5$ לאזורי ה 35$ כ 600% עלייה וסביר שיהיו משקיעים שירצו לממש לאחר הדוח (נכון לדוח הזה אין להם מה למהר לצאת). 

קופת המזומנים השתפרה בכ- 20M$ שיפור של כ 17% ההפסדים התפעוליים השתפרו ב 27%. החברה ממשיכה לשפר את חווית השימוש שלה, ממשיכה לשפר את הפילטרים שלה, החברה מתחזקת כפלטפורמת פרסום. נראה שהחברה עושה שת"פים עם כל מני מפרסמים כמו ראלף-לורן, נייק. 

החברה לא מספקת גיידנס לאור הקורונה. 

לינק לדוחות למי שרוצה להתעמק:

https://www.bamsec.com/filing/156459020046960?cik=1564408


תרחישים:


לונג:

על פי האפ-סייד של הדו"ח יכולה להגיע ל 43$. וכמובן כפוף להמשך משקיעים - אין להם סיבה לצאת. טכנית קיבלנו תצורת בול פלאג בכל האינטרוולים, צפי אנליסטים חיובי.  יש לעקוב אחר המלצות אנליסטים שככל הנראה ישדרגו אותה לאור התוצאות, דבר שיתן בוסט למנייה. 

יעדים 40$>43$ - (יש לזכור שמניות מהסוג הזה עולות על הדוח יום אחד או מקסימום יומיים ולכן לא מומלץ לקחת סווינגים). הממוצעים ממשיכים ללוות את המחיר.

שורט:

 על בסיס טכני- בפתיחת המסחר מחיר המנייה יחרוג מה BB ולכן נרצה לראות עליו תיקון בהמשך, בנוסף למרות התוצאות הנהדרות של החברה מדובר בעלייה של 600% מתחילת 2019 והשנה החברה עלתה בכ- 133% מתחילת השנה (וזה היה המחיר לערך גם ביום הדוח אשתקד) כאשר בפועל רואים שהצמיחה היא רק 52% ולכן יהיה מי שירצה לקחת שורט על ניפוח יתר. יש לזכור שסה"כ מדובר בחברה הפסדית.

 יעדים 33.8$>33$ במידה ותרחיש השורט מתקיים מהנקודה הזו אלו היעדים, אך ככל הנראה השורט יגיע לאחר הלונג ויש להסתכל על היעדים בדרך. 


לפרטים נוספים יש להיכנס לאתר פינביז:

 https://finviz.com/quote.ashx?t=SNAP&ty=c&ta=1&p=d

לנוחות ולהורדה הכנו לכם את הריכוז של הדברים כתמונה להורדה (מאוד נח בזמן המסחר):

אין לראות בכתוב כאן המלצה למסחר.

בהצלחה לכולם.


חפשו תוצאות:תראו עד כמה היינו לפני כל האנליסטים ובתי ההשקעות הגדולים בעולם.

אין הוכחה טובה מזו למקצועיות שלנו!