איך בוחרים איש מקצוע מקצועי? הכותרות היום בכל רחבי הרשת זועקות: "הקבוצה/הקהילה הטובה בעולם", "המנטור הטוב ביותר בארץ", "תותח על", "קח אותי כמנטור" ואיתם גם עשרות/מאות תגובות שמביאים כ"ערובה" למקצועיות מכל מתחיל / מתלהב או משהו שקיבל הטבה חינמית או במחיר מוזל. 

בתחום שלנו, גם תוצאות נקודתיות ו/או בדמו כבר שולחים מתלהבים להגיב כאילו הם שנים בתחום והוכיחו תוצאות מאותו מקום בו הם נמצאים כרגע וזה בהחלט מטעה אנשים חדשים בתחום ונותן הרגשה של "ביטחון" שאתה נכנס לאיש המקצועי הנכון שעימו יגיעו החלומות הוורודים של ההצלחה שלך. 

יש כאלו שאף מתפארים, כמו טווס, אך בנוצות לא שלהם "תראו את התלמיד/ה שלי", אבל מהם עצמם?- גורנישט, שום כלום. 

על מנת להסביר את גודל הבעיה בה אנו נמצאים כיום, בעולם השקר של הרשתות, צריך לחזור מעט לבייס. 

כשאתה מחפש חשמלאי הביתה אתה מיד דורש "תעודת חשמלאי מוסמך" וכשיש לו את התעודה הזו והיא גם בתוקף אתה בודק המלצות, זמינות ואז גם מחיר, הרי אין טעם לבדוק מחיר באם אין בכלל תעודת חשמלאי מוסמך (וזאת לשקולים שבנינו ולא למהמרים על חייהם). 

אותו דבר באם נלך לרופא מומחה לצורך קבלת חוות דעת מקצועית לפני ניתוח, נניח בתחום הפלסטיקה, גם כאן נתחיל בתעודת רופא! ומשם המלצות, תיק "תוצאות", מוניטין ומחיר בסוף. 

כנ"ל לגבי אדריכל שהולך לעצב לנו את דירת החלומות שלנו, נרצה לראות תעודת אדריכלות, תיקי עבודות, לשמוע המלצות אבל ובעיקר ללכת פיזית לראות את העיצוב של הבית בפועל בשטח(!) ואז לשבת למשא ומתן על המחיר וכו'. 


לצערנו בתחום שלנו זה משום מה עובד הפוך ולא סתם. שנים של הזנחה ושל חובבנות בתחום הביאו לתרבות של "שופוני"- תצוגות עשן, שמאחוריהן אין כלום!  תרבות של "הצגת כמות תלמידים"/ "כמות פירגונים" וזו ה"הוכחה" של הליכה אחר "מקצועיות"/ "הצלחה", אבל בפועל, ללא בדיקת "התעודה", זו תרבות של העדר שהולך אחרי החלילן מהמלין. אף אחד לא בודק את הדבר הבסיסי- תוצאות מוכחות בשוק ההון! מתקופה של שנה ויותר.

מבטיחים לך שניתן לעשות מ- 3000$ רווחים גבוהים ובזכות זה דורשים, כמו בתוכנית של פעם "קחי אותי שרון", קח אותי להיות המנטור שלך וזה ע"י מלכודת דבש של מחיר מוזל, קורס חובבני שנותן לה להבין את שוק ההון, אבל כשאתה כבר בחתונה עם הצד השני, לשנה, אתה מתחיל להבין שהזוגיות הזו לא תביא ילדים, והיופי החיצוני של הבוטוקס נראה שונה לאחר מס' חודשים ובאין גם יופי פנימי אזי קשה לך להישאר בזוגיות הזו, אבל מה?- אתה סגור בחוזה, כבר שילמת! 

זה התהליך שרבים עוברים וחווים בתחום. 

הפיתרון הוא פשוט, אל תסמכו על מה שהעין שלכם לא רואה. 

"קהילה" בתמונות ניתן כיום להציג במפגש סוחרים/מתענינים חינמי, ביום הרצאות חינמי וכו'.

פירגונים, ממתלהבים חדשים בתחום, ניתן לקבל בקלות מכל אחד שקיבל מעט תשומת לב ו/או מוצר חינמי, שבאמת בשעת הכושר אין בו כלום שבאמת יכול לעזור או לשפר את הידע שלך לעשות רווחים. 

חפשו רק מקום שמציג לכם תוצאות יום יומיות, פגיעות בסקירות יום יומיות תוך מיקוד גבוה ולא רשימת סופר של מוצרים ליום המסחר. חלק מההצלחה במסחר היא מיקוד על, לא ניתן להגיע עם בנק מטרות אין סופי ומשם, בזמן אמת, לברור בפינצטה את המניה/שניים שאתה תפגע בדיוק בהם, כי לעין ולמח יש יכולת מוגבלת של מעקב וגם טכנית במחשב, לפתוח 15-20 מניות ליום זה לא רציני או קשה מאוד שנוכל לראות מה קורה בזמן אמת במניה, עקב הקטנת הגרפים שיכנסו לכם למסך בטח למי שלא מחזיק מערכת מסחר של 3-4 מסכים ויותר.

צפו כאן בפרוייקט שעשינו להוכיח לכולם עד כמה רמת המיקוד וההצלחות כתוצאה מכך חשובות ושאין צורך ברשימות אין סופיות של מניות ליום המסחר:

https://bit.ly/35KjJeY


הבטיחו לכם להיות סוחרים ריווחים בעיקביות? חפשו שהמנטור מציג תוצאות כאלו בעיקביות ובשקיפות על פני שנה לפחות. 

בדקו את סטטיסטיקת ההצלחות שלו בעסקאות (לכם אחוזי ההצלחה פחות חשובים, כי ניתן להיות ריווחי גם באחוזי הצלחה נמוכים יותר באם מנהלים יחסי סיכון-סיכוי נכונים, אבל למנטור?- הוא חייב להציג אחוזי הצלחה גבוהים מהסיבה שהוא חייב להוכיח שיש לו שיטות מסחר מוכחות ועובדות והוא עובד לפיהם וההוכחה היא רק עליו!).

הבטיחו לכם חלומות של הצלחה בתיק קטן של 3000$ דרשו לראות שהמנטור הזה עשה זאת והצליח ואפילו עשה זאת פעם בחייו כמנטור ואל תסתמכו על סיפורי אלף לילה ולילה של "אז ממה הצלחתי?" – חפשו תוצאות מברוקר מוכח עם חשבון מסחר מוכח שמוצג לכולם או חלק ממנו כאשר המס' השמאלי חשוף כי זה מוכיח שאין זה חשבון דמו DEMO או SIM (סימולטור) 

מנטור שלא נכנס מעולם לנעלי תלמידיו לעולם לא יוכל לעזור להם!!!- 

מדוע כל זה חשוב? 

היום זה מוכח גם מעולם הפסיכולוגיה, אתה לא תוכל לתת עצה באם לא חווית אותה בעצמך או שאינך יודע לחוש מה קורה בצד השני שמדבר איתך וצריך את עזרתך- לכן מנטור שלא מציג הצלחה בתיק קטן לא יוכל לעולם לתת עצות אמיתיות שיובילו לפירות לתלמיד שעובד עם תיק קטן. 

ולבסוף תבדקו שגם תלמידים שלו הצליחו לפחות כמוהו בתיק קטן:

הפיתרון לזה הוא פשוט- חפשו תוצאות תקופתיות גם של התלמידים, תוצאות חודשיות, רבעוניות וכו', מי שתולה את תקוותו בעסקאות נקודתיות ומשם גוזר הצלחה לעצמו, פשוט תולה את כספו על קרן הצבי ואז הוא יתעורר מהחלום בבהלה. 

המלצות תלמידים או "תוצאות נקודתיות" - יש להיזהר מהם אף יותר והם כבר הפילו חללים רבים בתחום- לא פעם תלמידים מעלים עסקאות ראשוניות, מאוד מסוכנות אפילו, שפשוט "הלך להם"- הימור נטו (הבורסה מאוד אוהבת "מזל של מתחילים" ואח"כ אתה מחזיר ריבית דריבית באין שיטה סדורה) ו"המנטורים" מעלים זאת ברבים כאילו זה משהו עיקבי ולצערנו, לא מעט פעמים גם מתגלה ש"התוצאה הפנומנלית" הזו היא בכלל בחשבון דמו ש"המנטור" פשוט "שכח" לציין או לשאול, כי נח לו ש"פירסומים" כאלו יעלו אצלו בקבוצה. 

בדקו שיש לו פגיעות יום יומית במניות וכאשר היעדים ניתנים מראש ולא מניות שעולות לאוויר כאשר לא מובן מה "המנטור" מחפש שם, לונג? עד לאן ולמה? שורט?- עד לאן ומדוע ועל איזה שחקנים/תמחורים הוא בונה את התרחיש שלו? 

https://bit.ly/3sTQos5

בדקו תשואות איכותיות מגוון תלמידים וממגוון עסקאות כך תדעו שיש שיטות מסחר מוכחות והן מתאימות למגוון אנשים.

בדקו שהמנטור יודע לתת הכוונות בזמן אמת ולא מעלה לכם מניות עם הסבר של בדיעבד-  את זה כל מתחיל יודע לעשות.

חפשו משהו שמוכיח עשרות מקרים של הכוונה בזמן אמת וההכוונות עובדות:

https://bit.ly/3eCkF9U

רק כאשר יש תוצאות מוכחות בתיק אישי של המנטור משנה לפחות, תיק קטן שהוכיח שזה אפשרי בשיטות מסחר שלו ותוצאות תקופתיות של תלמידים אז ורק אז ניתן לבדוק כמות התלמידים והפירגונים וגם אז בדקו מי הסוחר שמפרגן?, כמה שנות וותק יש לו בתחום? כמה "סתירות" קודמות הוא קיבל שעכשיו הוא יודע בוודאות שהוא נמצא במקום הנכון גם באם כרגע אולי הוא פחות מרוויח, אבל מבין שיש כאן אמת ושיטות המסחר עובדות, רק שלו יש מסלול לעבור עם עצמו ועם המשמעת האישית שלו, כי עובדתית הוא יודע כאשר הוא מגיע נכון ליום המסחר ועובד בצמוד לכללים- הוא עושה רווחים יפים, אך כאשר עולה לו ה"ג'וק" לראש או שאינו מגיע מוכן והוא סוחר דרך הבטן במקום דרך הראש והידע אזי הוא יפסיד או יחזיר את מה שהרוויח קודם, אבל הוא בהחלט מודע שיש כאן הצלחה, שיטה מוסדרת מוכחת וקהילה שהיא באמת שקופה, שמציגה את העסקאות שלה דרך גרפים עם סימוני כניסה ויציאה בגרף עצמו, מהברוקר ולא חצים של נכנסתי כאן ויצאתי כאן ומעל להכל, קהילה שבה עסקאות דמו מוצגות בשקיפות לכולם כעסקאות "דמו" בראש הפוסט/ההודעה, לצערנו, במס' קהילות, לא כך הם הדברים והדברים עולים כמלל לבד ללא שום גרף או הוכחת עסקה שניתן ללמוד ממנה משהו בפועל וגם ללא ידיעה האם זו עסקת דמו או עסקה בחשבון חי אמיתי שאז המנטליות שונה. 

הגיע הזמן לפתוח את העיניים ואם אתם הולכים להוציא סכום כסף לא מבוטל יש לכם את כל הזכות לדרוש לראות "תוצאות מוכחות בשוק ההון" מחשבון בשוטף ומתיק אתגר קטן של המנטור לרוצה להיות המנטור שלכם וכל הפניה לדבר אחר והתפשרות שלכם לסגת מלראות חשבון אמיתי תוביל אתכם לשים את הכסף על קרן הצבי. 

בהצלחה לכולם!


 נ.ב. חומר למחשבה תבדקו בגוגל "תוצאות מוכחות בשוק ההון" ותבינו מי המקום היחיד שמציג תוצאות מוכחות, כנסו לכל דף נחיתה שלנו לעומת של הקולגות ותראו שרק אצלנו הדף מוצף בתוצאות מוכחות מעל לכל ספק.

הסרטון הקצר כאן מציג לכם מה יש לבדוק לפני כל הרשמה לאיזו הכשרה /קורס בשוק ההון


לעוד דוגמאות ותוצאות ניתן להיכנס לאתר שלנו וגם ללמוד ממנו המון:

https://www.expert-traders.co.il/