כלים באינטגרציה


באיזה כלים מוכחים במסחר אתם עושים שימוש?

ישנם בחוץ המון סוגי מתנדים ועליהם אין ספור שיטות מסחר,

איך נדע על איזה כלי לעבוד?

לכל כלי יש את הסטטיסטיקות שלו וכידוע שיטות מסחר יחודיות עם מערכת כללים משלו, שהונצחו במשך שנים אחורה, חלקם מוכחים יותר וחלקם פחות.

על חלקם עבר הקלח ואין לעשות בהם יותר שימוש וחלקם עובד ויעבוד עוד שנים רבות!

האם יהיה חכם לסחור רק על פי כלי/מתנד אחד?

כנראה שלא!!! לא סתם התוצאות של סוחרים טכניים בלבד- מאוד נמוכים!

הישענות על כלי בודד הוא כמשענת על קנה רצוץ.

מדוע?

יכולים להיות עשרות כלים שפועלים הפוך לכלי שבחרתם ואז ב"מאבק" בין סוגי השחקנים הטכניים- נופלים!!!

האם הכלים בכלל נחוצים, הרי אף כלי הוא לא חוזה קדימה, אלא רק בדיעבד?

זה נכון מאוד, אבל כל המסחר מושתת על סטטיסטיקות ולכן ניתן בהחלט להישען על זה במידה ועובדים עם הכלים נכון וע"פ שיטה סדורה, אלא מה שאסור, כאמור לעיל, להישען על כלי בודד ולשים עליו את "כל הביצים",

זה בדיוק המתכון להפסדים!!!

איך נדע באיזה כלים לבחור?

יש לבחור את הכלים היותר נפוצים וידועים ולעשות עליהם מחקר שוק, עד כמה הם "ידועים בעולם הרחב" ומכאן גם שאין להישען על "שיטות שהמציאו בארץ" כי השוק כאן קטן ביותר!

בסוף אנחנו רוצים לרכב על הגל ועל הגב של הגדולים ושל רוב השוק!!!

מה הדרך הנכונה?

בדיוק כמו בהשקעות, לפזר סיכונים, רק שאני אומר בואו נחבר סיכויים!!!

לכל כלי יש סטטיסטיקה משלו, אז מדוע לא לעשות אינטגרציה בניהם?

לחבר מס' כלים ידועים ומוכחים וכאלו שממחקר עושים בהם שימוש במכונות אלגו ומשם לתת להם "לדבר בשפה אחת" או ליצור להם "שפת כניסה ושפת יצאה מעסקה".

כל שנשאר לנו הוא לרכב על הכלים הללו, שאני קורא להם סיגנלים ראשיים ומשניים וחיברתי אותם לשפת המחזור בשילוב עם התצורות למניהם יחד עם אינטרוולים נכונים לעבודה, חלקם לתזמון כניסות וחלקם כתמיכה לקבלת עוד וודאות...והרי לנו כח חזק ביותר לקבלת וודאות גבוהה בהרבה ממה שהשוק מכיר ובטח באופן של סחיטת טריידים עד לדיוקים מדהימים.

אם זה לא מספיק, תוסיפו לכל הנ"ל את יכולת הניתוח הפונדמנטלית+ אוסף של חלקים במידע על המניה כמו: מוסדיים, אחוז שורטיסטים ועוד

והרי לנו שהתמונה החשוכה והלא ברורה שכולם קוראים לה "הימור" הופכת למשהו הרבה יותר מדעי ומדוייק, במיוחד כאשר נצמדים לשיטה ולדרך.

כאשר יש שיטה לכניסה ובמיוחד גם ליציאה (קראו כאן) אזי רואים את המטרות וכשרואים את המטרות רק אז ניתן לכוון אליהם ולא כמו ההולכים באפלה...

המשך יום מוצלח לכולם.